Skip to main content

Jaunumi

Nedēļas nogale Talsu novadā

17. decembrī plkst. 19.00 Raimonda Tigula koncerts ar kura mūziku tiks atklāta Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra – atjaunotās Sabiles sinagogas – koncertu dzīve. Biļetes: „Biļešu Paradīzē”. ​ 18. decembrī plkst. 12.00 Talsu Tautas namā un plkst. 16.00 Rojas kultūras centrā Muzikāla izrāde bērniem „Kā kļut par Ziemassvētku vecīša palīgu” Talsu Galvenā bibliotēkā 18. decembrī […]

17. decembrī plkst. 19.00 Raimonda Tigula koncerts ar kura mūziku tiks atklāta Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra – atjaunotās Sabiles sinagogas – koncertu dzīve.

Biļetes: „Biļešu Paradīzē”. ​

18. decembrī plkst. 12.00 Talsu Tautas namā un plkst. 16.00 Rojas kultūras centrā Muzikāla izrāde bērniem „Kā kļut par Ziemassvētku vecīša palīgu”

Talsu Galvenā bibliotēkā 18. decembrī norisināsies Ziemassvētku pasākumi ģimenēm!

18. decembrī Lubes kultūras namā esi aicināts uz Jāņa Stībeļa Ziemassvētku koncertu

18. decembrī no plkst. 11.00 – 13.00 pie Rojas kultūras centra esi gaidīts uz Ziemassvētku tirdziņu

18. decembrī plkst. 18.00 Stendes tautas namā Akustiskie Ziemassvētki ar Baibu Biti

19. decembrī plkst. 15.00 Rojas kultūras centrā sieviešu koris “Kalva” ielūdz uz koncertu “Reiz Ziemassvētkos”

19. decembrī no plkst. 17.00 – 19.00 notver Ziemassvētku sajūtu pastaigā pa Tiņģeri un “mazo” parku

Uz Ziemassvētku noskaņu pārdomām mūzikas skaņās aicina Talsu Tautas nama sieviešu koris „Vaiva”. Būsiet mīļi gaidīti 19. decembrī plkst. 13.00 Talsu tautas namā uz Sieviešu kora „Vaiva” koncertu „Es atnākšu pie sevis”

Kinoteātra “Auseklis” repertuārs no 17. – 26. decembrim

Paviesojies Strazdes muižas rūķu parkā

Šeit no 13.12.21. – 09.01.22. ir iespējams paveikt lielas lietas un piedzīvot elpu aizraujošas dēkas. Atbrauc ciemos uz Strazdes muižu!

Brīvdienās Izpēti senās svētvietas
Talsu novadā atrodas interesantas kulta vietas, kas vienlaicīgi ir arī dabas pieminekļi – Basu Vilkatu akmensKrauju (Tilgaļu) Lielais akmensMāras kambariPopraga daudzstumbru liepaValdemārpils Elku liepa, kas kopā ar citiem dabas objektiem apvienoti maršrutā “TOP 10 senās dabas vietas Kurzemē”.

Uzspēlē disku golfu Deviņkalnu disku golfa parkā Talsos
Deviņkalnu disku golfa trase atrodas gleznainā vietā iepretim Talsu vecpilsētai. Disku golfa spēle ir lieliska iespēja aktīvi atpūsties, izklaidēties, vienlaikus distancējoties.

Deviņkalnu disku golfa parks. Galerija

Atbrauc ar bērniem uz dabas atpūtas parku “Laumas”

Īpašo ziemas burvības sajūtu noķert “Laumās”! Pastaiga, atpūta dabā, klusums un miers, viesu nama kamīnzāle nelielām viesībām, nakšņošana kādā no krāsainajām un mājīgajām istabām.

Viesu nams, kempings “Laumas”