Skip to main content

Jaunumi

9.septembrī pastaiga un deju vakars Dzejas dienas ietvaros

Talsu gleznainās ainavas jau izsenis iemīļotas radošo cilvēku vidū un kur vēl labāk kā iepazīt mūsu dzejniekus kā klausoties viņu runātajās rindās no pavisam neierastām pilsētas vietām. 9.septembrī plkst.19:00 aicinām kopā doties pastaigā “Ar vārdiem pa Talsiem”, kur ceļā gan baudīsim dzeju neierastās pilsētas vietās, gūsim informāciju par mūsu puses zināmajiem dzejniekiem un dzejnieku atdusas […]


Talsu gleznainās ainavas jau izsenis iemīļotas radošo cilvēku vidū un kur vēl labāk kā iepazīt mūsu dzejniekus kā klausoties viņu runātajās rindās no pavisam neierastām pilsētas vietām.

9.septembrī plkst.19:00 aicinām kopā doties pastaigā “Ar vārdiem pa Talsiem”, kur ceļā gan baudīsim dzeju neierastās pilsētas vietās, gūsim informāciju par mūsu puses zināmajiem dzejniekiem un dzejnieku atdusas vietām, kā arī baudīsim gleznainās Talsu ainavas. Pastaigas garums aptuveni 3 km, grūtības pakāpe – vidēja. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26469057.

Plkst.21:00 baudīsim Live Performance (Dzīvo performanci) ar Ievas oriģinālskaņdarbiem viesnīcas “Talsi” leģendārajā restorānā. Ievas radītā mūzika ir ambientais romantisms, kas savijas ar elektroniku. Klausoties Ievas radītās mūzikas ritmos, ļaujies savai iekšējai jūtu pasaulei un dejām.

Darbosies bārs.

Kur tad liksies, Talsos tiksies!