Skip to main content

Jaunumi

1.oktobrī dodies brīnumu medībās Talsu novadā!

Plkst. 11:30 pulcēsimies Talsu Sauleskalna estrādes stāvlaukumā, lai noklausītos ievadinstruktāžu un klātienē reģistrētos dalībai sacensībās. Plkst. 12:00 dosim startu interaktīvajai autoorientēšanās komandu spēlei “Brīnumiem pa pēdām”, kuras laikā kopā ar saviem kompanjoniem spēles laukumā meklēsi kontrolpunktus, pildīsi uzdevumus, krāsi punktus un iespējams tieši jūsu komandai izcīnīs titulu – labākie brīnumu meklētāji. Piesakies spēlei: https://ej.uz/brinumitalsunovads vai […]


Plkst. 11:30 pulcēsimies Talsu Sauleskalna estrādes stāvlaukumā, lai noklausītos ievadinstruktāžu un klātienē reģistrētos dalībai sacensībās.

Plkst. 12:00 dosim startu interaktīvajai autoorientēšanās komandu spēlei “Brīnumiem pa pēdām”, kuras laikā kopā ar saviem kompanjoniem spēles laukumā meklēsi kontrolpunktus, pildīsi uzdevumus, krāsi punktus un iespējams tieši jūsu komandai izcīnīs titulu – labākie brīnumu meklētāji.

Piesakies spēlei: https://ej.uz/brinumitalsunovads vai zvanot 26469057

Spēles laukums – aptuveni 30 km rādiuss ap Talsu pilsētu.

Komanda – no vienas personas līdz tik, cik ietilpst transportlīdzeklī.

Spēles laiks: ~4 h

Dalība spēlē ir bez maksas. Savāc komandu, pārliecinies, ka jums būs transportlīdzeklis, viedtālrunis ar interneta pieslēgumu un dodies piedzīvojumā!