Skip to main content

Jaunumi

Piedalies Roadgames orientēšanās spēlē Brīnumiem pa pēdām

Lai redzētu zili zaļus brīnumus, nekur tālu nav jādodas! 6. augustā piedalies Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā “Brīnumiem pa pēdām” un laimē balvas. Spēles maršruts Talsi – Lauciene – Stende – Sabile – Spāre. Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā ieraudzīsi gan mašīnu, kas “ielidojusi” sienā, gan ezeru, kura miglas vālos starp salām mēdz apmaldīties laivotāji.  Spēles maršruts […]


Lai redzētu zili zaļus brīnumus, nekur tālu nav jādodas! 6. augustā piedalies Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā “Brīnumiem pa pēdām” un laimē balvas. Spēles maršruts Talsi – Lauciene – Stende – Sabile – Spāre.

Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā ieraudzīsi gan mašīnu, kas “ielidojusi” sienā, gan ezeru, kura miglas vālos starp salām mēdz apmaldīties laivotāji.  Spēles maršruts atklās ainavisko Sabiles pilskalna panorāmu un ar Vīna kalna vīnogulājiem tuvinās Itālijas reģionu zaļo plantāciju atmosfērai. Saskaitīsi arī Veģu ūdenskrituma kaskādes, praktizēsi laika noteikšanu ar saules pulksteni un uzkavēsies neparastās vietās ar mītisku noskaņu – Odrē pie Velna akmens, kurā pēc nostāstiem pēdas ieminis pats nelabais, un Kurzemes sirdī pie Māras kambariem, kur gaišās mēness naktīs dejā griežas “svētās meitas”.

Spēlē iespējams piedalīties gan individuāli, gan komandā līdz 5 cilvēkiem. Spēlei nepieciešamais laiks – vismaz 4 stundas.

Lai spēlētu Tev būs nepieciešams auto, viedtālrunis un Roadgames aplikācija. Sīkāk par spēles gaitu lasi šeit

Tikšanās plkst. 11.00 pie Talsu Tautas nama, Lielā iela 19/21, kur notiks ievadinstruktāža.

Lai pieteiktu savu dalību sacensībās, zvani uz Talsu tūrisma informācijas centru pa tālruni 26469057 vai raksti tic@talsi.lv. Pieteikšanās līdz 6. augusta rītam.

Dalība spēlē bez maksas.

Atbalstītāji: Sabiles sidrs, Spāres muiža, Nurmuiža