Skip to main content

Jaunumi

Esi aktīvs – izjūti orientēšanās prieku!

Esi aktīvs izjūti orientēšanās prieku

13. septembrī Talsos norisināsies ceturtais šī gada Latvijas orientēšanās čempionāta sacensību posms. Pagarinātajā distancē sacentīsies vairāk nekā 300 dalībnieku. Šogad Latvijas čempionāts norisināsies piecos posmos – garā distance, sprints un sprinta stafete, vidējā distance un stafete, maratons un nakts posms. Lai veicinātu sporta veida attīstību, Latvijas orientēšanās čempionāta atbalstītāju lokam pievienojies arī uzņēmums “Maxima Latvija”. […]

13. septembrī Talsos norisināsies ceturtais šī gada Latvijas orientēšanās čempionāta sacensību posms. Pagarinātajā distancē sacentīsies vairāk nekā 300 dalībnieku. Šogad Latvijas čempionāts norisināsies piecos posmos – garā distance, sprints un sprinta stafete, vidējā distance un stafete, maratons un nakts posms. Lai veicinātu sporta veida attīstību, Latvijas orientēšanās čempionāta atbalstītāju lokam pievienojies arī uzņēmums “Maxima Latvija”.

Par spīti tam, ka pavasarī ārkārtas situācijas dēļ aizvadīti trīs mēneši bez sacensībām, Latvijas orientēšanās čempionāta sezona norisināsies gandrīz bez izmaiņām. Šogad Latvijas orientēšanās čempionāta posmos ieviests jaunums  – katrās sacensībās tiks pieaicināts instruktors, kurš sniegs bezmaksas apmācību orientēšanās sportā. Tas nozīmē, ka arī cilvēki bez iepriekšējām zināšanām orientēšanās sportā tiek aicināti piedalīties sacensībās, lai gūtu savu pirmo orientēšanās pieredzi un iepazītu šo sporta veidu.

Latvijas orientēšanās čempionāts un Latvijas kauss šogad norisinās no jūlija līdz oktobrim. Sacensībās tiks noskaidroti gan labākie individuālie sportisti, gan labākie orientēšanās klubi. Tāpat septembrī norisināsies ikgadējais Latvijas skolu orientēšanās kauss. Plašāka informācija par visām sezonas sacensībām atrodama Latvijas Orientēšanās federācijas mājaslapā https://lof.lv/.


Papildu informācija:
Liene Dupate-Ugule
“Maxima Latvija” Komunikācijas vadītāja
Tālr. 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv
www.maxima.lv