Skip to main content

Kurp doties

Augu un dzīvnieku takas atpūtas vietā Rīti

57.252682
22.621515

Pastaigu takas “Rītos” vijas pa Talsu pauguraines uzkalniem un ielejām, egļu mežu un pļavām. Taka veidota 2 daļās – augu taka un dzīvnieku taka. Taka māca iet lēni, ieklausīties, saredzēt un saprast. Tiem, kam gribas doties ātrā sportiskā pastaigā vai skrējienā, iespējams doties arī pa trešo, lielāko loku – sporta trasi.
Takas malās izvietoti informācijas stendi ar tajā sastopamo augu un dzīvnieku aprakstiem, pieejamas atpūtas un ugunskura vietas, volejbola laukums, minifutbols.

Šeit izveidotas piecas spēles, kuras iespējams spēlēt āra teritorijā. Ģimenēm pieejamas bumbu spēles ar vārtiem un volejbola tīklu – bumbiņu mešana “grozos”, riņķu mešana, spēle “ uz desām! ”, šūpoles “stārķa ligzda”, “pabaro zvērus!”. Spēles un rotaļas dabā dos prieku visiem dalībniekiem. Spēles izvietotas dažādās vietās dabas takā, lai apmeklētājiem būtu nodrošināta iespēja ievērot distancēšanās prasības.

Spēles pieejamas iepriekš elektroniski reģistrējot apmeklējumu ŠEIT.

Atpūtas un ugunskura vieta, volejbola laukums, minifutbols. Pieejama nojume ar ugunskura vietu.

Pieejamība: ar kājām, piemērota nūjošanai

Apskatei nepieciešamais laiks: 1 h

Garums: 3 km

Marķējums: Daļēji marķēta – gar taku ik pa laikam izvietotas informācijas plāksnes

Veids: Lokveida

Segums: Iestaigāta taka

Lejupielādējiet takas GPX

Lai atvērtu GPX failu ar takas maršrutu mobilajā tālrunī vai datorā jābūt instalētai kādai no ceļošanas aplikācijām vai kartēm, piem., Wikiloc, Outdooractive, ViewRanger, OS Maps vai arī citām GPX failu lasīšanas programmām un aplikācijām