Skip to main content

hotels

Kempings “Melnsils”

57.65169066683789
22.581501308964878

Kempings “Melnsils” piedāvā sekojošas nakšņošanas iespējas:

Muciņas:

4-vietīgā mucu mājiņa piemērota harmoniskai atpūtai ģimenei ar bērniem vai draugu kompānijai.
4-vietīgās mucu mājiņas ar terasi atrodas pašā jūras krastā, un skats no tās, nesteidzīgi baudot brokastis, ir neatkārtojams.
Mucu mājiņas Nr. 9, Nr. 10, Nr. 11, Nr. 12 un Nr 13 ir īpaši piemērotas komforta cienītājiem, jo ir aprīkotas ar elektrību un apsildi.

Zemnīcas:

Melnsils ir vēsturiska vieta. Jūras tauta ir pieredzējusi abus Pasaules karus. Kāpa gar jūras krastu Melnsilā joprojām glabā vēstures liecības – daudzu metru garumā plešas tranšejas. Šeit ir apzinātas vietas, kur vācieši savulaik bija izbūvējuši zemnīcas, un nu tās ir atjaunotas! Tagad kempinga “Melnsils” viesiem ir iespēja nakšņot atjaunotajās zemnīcās un sajust vēstures elpu.

Namiņi:

Nakšņošana kādā no neprastajiem Melnsila namiņiem ar īpašiem vārdiem – Oskars, Zenta, Kuģis Vilhelm – tā ir unikāla pieredze. Taču visiem namiņiem ir kas vienojošs – dzirdēsiet jūras un meža šalkoņu.

Par treileru vietām:

Tualete un vasaras duša atrodas kempinga teritorijā un ir pieejama visu diennakti. Siltā duša ir pieejama no plkst. 09.00 līdz plkst. 21.00.Brokastis, pusdienas, vakariņas vari sagatavot pats vai arī nobaudīt tās kempinga krodziņā. Tas ir atvērts no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.00. Vasaras sezonā treileru vietas ir nepieciešams rezervēt iepriekš.

Par telšu vietām:

Tualete un vasaras duša ir kempinga teritorijā un pieejama visu diennakti. Siltā duša ir pieejama no plkst. 09.00 līdz plkst. 21.00. Brokastis, pusdienas un vakariņas vari nobaudīt mūsu krodziņā, kas apmeklētājiem ir pieejams no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.00. Vasaras sezonā telts vietas ir nepieciešams rezervēt iepriekš.

Kempings “Melnsils” arī piedāva aktivitātes: Velo braucieni ar pašu savu izvēlēto velo maršrutu, pārgājieni un ir arī SUP noma


Tālrunis
  • Velonoma
  • SUP noma
  • Kubls
  • Banketu zāle
  • Internets
  • Konferenču telpas
  • Pirts