Skip to main content

Jaunumi

Talsi ir pilnā gatavībā sestdienas Red Bull Soapbox Race

„Red Bull Soapbox Race Latvijā būs unikāls notikums! Grūti pat aprakstīt tās saviļņojošas sajūtas un satraucošas emocijas, pasākumam gatavojoties. Šobrīd ar brīvprātīgo palīdzību iekārtojot trasi, esam pateicīgi un priecīgi.

Ciešā sadarbībā ar profesionālo Red Bull organizatoru komandu un ikvienu brīvprātīgo, mēs esam lepni aicināt ikvienu šajā nedēļas nogalē uz patiesi lielisku un aizraujošu pasākumu Talsos,” stāsta Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers.

Latvijas auto entuziasti un adrenalīna meklētāji sestdien, 6. jūlijā, no plkst. 14.00 tiek laipni gaidīti uz neparastajām un aizraujošajām sacensībām Red Bull SoapBox Race, kas norisināsies pirmo reizi Latvijā.

Red Bull SoapBox Race sacensības pirmo reizi norisinājās 2000. gadā Beļģijā un kopš tā laika ir ieguvušas lielu popularitāti visā pasaulē. Kopumā ir notikušas vairāk nekā 100 sacensības dažādās valstīs, ieskaitot Austrāliju, Ameriku un Japānu.

Red Bull SoapBox Race norises vietai ir jābūt daudzveidīgai, aizraujošai un ar reljefu, kas ļauj gan dalībniekiem, gan skatītājiem gūt satriecošu pieredzi, tādēļ pasākuma organizatori ir izvēlējušies Talsu pilsētu.