Skip to main content

Jaunumi

Piesakies atvērtajām dienām laukos, titulattēls

Lauku tūrisma uzņēmēji tiek aicināti pieteikties „Atvērtajām dienām laukos”

Aicinām Talsu novada lauku tūrisma uzņēmējus, tūrisma objektus un apmeklētājiem atvērtās vietas piedalīties “Atvērtajās dienās laukos 2022”, šī gada 7. maijā. „Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas apceļošanas pasākums, kas tiek rīkots kopš 2014. gada, un ar šo pasākumu tiek svinēts aktīvās tūrisma sezonas sākumu. Pasākumā aicināti piedalīties visi lauku tūrisma uzņēmēji un apmeklētājiem atvērtās […]

Aicinām Talsu novada lauku tūrisma uzņēmējus, tūrisma objektus un apmeklētājiem atvērtās vietas piedalīties “Atvērtajās dienās laukos 2022”, šī gada 7. maijā.

„Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas apceļošanas pasākums, kas tiek rīkots kopš 2014. gada, un ar šo pasākumu tiek svinēts aktīvās tūrisma sezonas sākumu.

Pasākumā aicināti piedalīties visi lauku tūrisma uzņēmēji un apmeklētājiem atvērtās vietas – naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas, muzeji u.c.

Tūrisma vietas aicinātas pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU.

Pieteikšanās līdz 10. martam. Šogad Atvērtās dienas laukos notiks vienu dienu – 7. maijā (sestdienā).

Kāpēc tiek rīkotas „Atvērtās dienas laukos”?
Šis pasākums ir mārketinga aktivitāte, lai mudinātu tūristus iepazīt mūsu pašu –  Latvijas laukus.

Kas jādara, lai piedalītos?
Lai piedalītos ADL, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās pie jums uzņēmumā/saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos pie jums interesantāku vai izdevīgāku, nekā tas ir ikdienā.

Paraugam un iedvesmai šeit apskatāms 2021. gada ADL dalībnieku piedāvājumus.

Uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas, taču dalībniekiem jāapņemas veikt sava piedāvājuma un kopējā pasākuma reklamēšanu. Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam.

Kāds būs atbalsts no Lauku ceļotāja un LIAA?

  • Mārketinga aktivitātes. Tāpat kā iepriekšējos gados tiks veidota pasākuma mājaslapa un veidota mārketinga kampaņa – sociālo tīklu kampaņa, reklāma TV un radio, pasākuma izziņošana presē, viedokļu līderu ieteikumi u.c.
  • Praktiskas apmācības; paredzētās tēmas – sanitārās prasības un drošība (PVD), mārketings, saskarsme ar apmeklētājiem. Apmācības plānotas attālināti un uzņēmējiem būs bez maksas. Uzņēmēji aicināti ierosināt sev interesējošās un aktuālās tēmas apmācībām.
  • Atbalsts un palīdzība sava piedāvājuma veidošanā.

Sīkāka informācija par pasākumu. Saziņai – Anna Palelione, „Lauku ceļotājs” – anna@celotajs.lv

Pasākumu organizē LLTA „Lauku ceļotājs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).