Skip to main content

Kurp doties

Roadgames orientēšanās spēle „Brīnumiem pa pēdām” Talsi Lauciene Stende Sabile Spāre

57.244376
22.591381

Lai redzētu zili zaļus brīnumus, nekur tālu nav jādodas! Piedalies Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā “Brīnumiem pa pēdām”. Spēles maršruts Talsi – Lauciene – Stende – Sabile – Spāre.

Talsu novada orientēšanās piedzīvojumā ieraudzīsi gan mašīnu, kas “ielidojusi” sienā, gan ezeru, kura miglas vālos starp salām mēdz apmaldīties laivotāji.  Spēles maršruts atklās ainavisko Sabiles pilskalna panorāmu un ar Vīna kalna vīnogulājiem tuvinās Itālijas reģionu zaļo plantāciju atmosfērai. Saskaitīsi arī Veģu ūdenskrituma kaskādes, praktizēsi laika noteikšanu ar saules pulksteni un uzkavēsies neparastās vietās ar mītisku noskaņu – Odrē pie Velna akmens, kurā pēc nostāstiem pēdas ieminis pats nelabais, un Kurzemes sirdī pie Māras kambariem, kur gaišās mēness naktīs dejā griežas “svētās meitas”.

Spēlē iespējams piedalīties gan individuāli, gan komandā līdz 5 cilvēkiem. Spēlei nepieciešamais laiks – vismaz 4 stundas.

“Roadgames” ir piedzīvojums, kurā dodoties, atklāsi kādas pilsētas vai reģiona zīmīgākās vietas un noslēpumainākos nostūrus, kuri pārsteigs arī rūdītākos ceļotājus. Spēlē iespējams piedalīties gan individuāli, gan komandā līdz 5 cilvēkiem. Spēlei nepieciešamais laiks – vismaz 4 stundas. Spēles laikā varēsi pārbaudīt savu izdomu, prāta spējas, veiklību un vērību.  Lai spēlētu, nepieciešams viedtālrunis. Lai spēlētu Tev būs nepieciešams auto, viedtālrunis un Roadgames aplikācija.

Spēli vari atvērt šeit!