Skip to main content

hotels

Brīvdienu māja Brūklenes

Brīvdienu māja “Brūklenes”

57.258069
22.731498

Brūklenes ir piemērotas palikšanai līdz 8 personām un ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo bezrūpīgu brīvdienu pavadīšanai (trauki, galda piederumi, ledusskapis, elektriskā plīts virsma, TV, WiFi).  Namiņā ir divas istabas un kamīna telpa, kura apvienota ar virtuves zonu, pirts telpa, dušas telpa un labierīcības.
Brūklenes atšķirībā no citiem viesu namiem piedāvā atpūtu klusuma un miera cienītājiem.
3 ha lielajā teritorijā viesi būs vienīgie atpūtnieki, kuri varēs netraucēti izbaudīt dabas burvību, izmantot pirti, kublu un atvēsinošu peldi teritorijā esošajā dīķī. Plašā terase ļaus viesiem vasaras karstumā paslēpties no saules, bet rudenī un pavasarī no lietus un vējiem.
Gan kubls, gan dīķīs atrodas pie paša namiņa. Viesu ērtībām pie paša namiņa ir iekārtota grila vieta, ugunskura vieta maltītes pagatavošanai svagā gaisā un vieta maltītei svaigā gaisā. Vasaras sezonā viesiem ir pieejama laiva un volejbola laukums, peldvieta.
Tā kā Brīvdienu māja Brūklenes darbojas tikai no 2021. gada un nepārtraukti tiek veikti uzlabojumi viesu ērtībām, jaunākās ziņas par Brīvdienu māju Brūklenes regulāri tiek publicētas Brīvdienu māja Brūklenes Facebook lapā.
Cena ir atkarīga no viesu skaita un izvēlētajiem datumiem.
Cenā ir iekļauta pirts (bez laika ierobežojuma). Viesiem, kuri viesojas vairākas dienas tiek piedāvāta cena ar atlaidi.
Par papildus samaksu tiek piedāvāts Kubls un transfērs uz Brīvdienu māju Brūklenes.


Tālrunis
  • Kubls
  • Piknika vieta
  • Internets
  • Makšķerēšana
  • Peldvieta
  • Pirts