Skip to main content

Jaunumi

Afiša, labdarības tirdziņš

Atbalsti līdzcilvēkus, piedaloties Druvvalža labdarības tirgū

Labi darbi atmaksājas iekšējā gandarījuma izjūtā, kas sejā rieš smaidu, bet sirdī plaucē siltumu. Lai atbalstītu zupas virtuves Talsos darbību, Talsu novada pašvaldība aicina piedalīties Druvvalža labdarības tirgū 7. oktobrī no 10.00 līdz 13.00 Talsu tirgū.

Ja vēlies paveikt ko labu, negaidot līdz Ziemassvētkiem, tad piesakies Druvvalža labdarības tirgum!

Vai atceries, kā vilinājām uz Osvalddienas tirdziņu augustā? Arī 7. oktobrī gaidām vafeļu un kēksiņu, piciņu un marinējumu, dažādu rokdarbu burvjus, kas labprāt tirgotos Talsu tirgū un iegūtos līdzekļus ziedotu zupas virtuves Talsos darbībai.

Dalības Druvvalža tirgū atslēgvārds ir labdarība: radīt ko pašiem, piedāvāt to iegādāties citiem, un iegūto peļņu novirzīt tiem, kuriem klājas vēl grūtāk. Piedāvātais sortiments var būt raibu raibais, bet drošības apstākļu dēļ, piedāvājot konditorejas izstrādājumus, ierastais saldā krējuma putukrējums jāaizvieto ar augu bāzes putukrējumu.

Tirgošanās vietas būs nodrošinātas, bet par noformējumu jāparūpējas pašiem tirgotājiem.

Tirgoties var ikviens – gan liels, gan mazs, tikai piesaki dalību ŠEIT līdz 2. oktobrim.

Arī šogad biedrība „Baložu pasts” ar Janu Biezo un kafejnīcu „Bella” priekšgalā ir apņēmusies nodrošināt zupas virtuvi Talsos, tā palīdzot ikvienam, kurš nonācis grūtībās. Lai to paveiktu, biedrība lūdz ziedot gan dažādus pārtikas produktus, gan arī sniegt finansiālu atbalstu (vairāk informācijas ŠEIT).Autors: Inita Fedko