Skip to main content

Jaunumi

Vakara pastaiga „Tuneļa vīzija”

3. jūnijā plkst. 22:00 aicinām uz neirastu vakara pastaigu “Tuneļa vīzija”. Kad saulrieta krāsas savijas ar tumsu un iestājas krēslas laiks, viss izskatās savādāk – var saskatīt lietas un tēlus, kurus neredzi dienā, vari ļauties katrai dīvainai un mistiskai skaņai un aizdomu pilnam gaismas staram, lai tas tevi aizved tunelī, kurā ļauties iztēles bagātībai, brīvam […]

3. jūnijā plkst. 22:00 aicinām uz neirastu vakara pastaigu “Tuneļa vīzija”.

Kad saulrieta krāsas savijas ar tumsu un iestājas krēslas laiks, viss izskatās savādāk – var saskatīt lietas un tēlus, kurus neredzi dienā, vari ļauties katrai dīvainai un mistiskai skaņai un aizdomu pilnam gaismas staram, lai tas tevi aizved tunelī, kurā ļauties iztēles bagātībai, brīvam domu lidojumam un varbūt pat sapņiem.

Dodies citādā pastaigā un noslēdz piektdienas vakaru ar “ķirsīti”/”odziņu”. Līdzi nepieciešams lukturītis un spēka dzēriens pēc patikas. Pastaigas garums ap 3 km.

Sākums no Talsu novada muzeja.

Pirms vakara pastaigas plkst. 20.00 Talsu novada muzejā norisināsies tikšanās ar komponistu, mūziķi un producentu Raimondu Tigulu. Komponists pastāstīs, kas mūs sagaida šī gada ārpasaules mūzikas koncertā 4. jūnijā, kā arī tikšanās laikā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.