Skip to main content

Kurp doties

Vilsona veranda

Lauku mierā Vilsonu verandā

57.380586
23.022544

2021. gadā aktieris Mārtiņš Vilsons vēra savas mājas durvis skatītājiem ar izrādi “Čaks lauku mierā Vilsona verandā”. Dzejas izrāde lauku mājas verandā sākotnēji likās neprātīga ideja, kas pilnībā sevi attaisnoja. Skatītāju iedvesmoti augam un paplašinām savas darbošanās apvāršņus. Dažu gadu laikā ar savu mājas, dzīves un kultūras redzējumu laukos esam radījuši interesi un mūsu skatītāju loks aug. Prieks, ka verandas izrādes ir pierādījušas – kvalitatīva un profesionāla kultūra laukos iederas un jūtas ļoti labi. Un vēl kas, svarīgs novērojums iz dzīves – Mārtiņa Vilsona interpretācijā dzeja vienlīdz spēj aizkustināt un saviļņot visdažādāko paaudžu skatītājus gan sieviešu, gan vīriešu kārtas.

Katru vasaru top jauna dzejas izrāde. “Rūķu” mājas veranda ir kļuvusi par profesionālas mākslas telpu un kultūras tūrisma veicināšanas vietu mazā piejūras ciemā. Pie mums, ierodas skatītāji no visas Latvijas, lai lauku mājas atmosfērā atpūtinātu prātu un priecētu sirdi.

Mēs piedāvājam:

Apmeklēt dzejas izrādes un citas kultūras norises verandā, sekojot aktuālajam notikumu kalendāram un iegādājoties biļeti.

Dzejas izrādes verandā organizētām grupām līdz 25 skatītāji.

Iespēju pēc izrādes verandā nosvinēt savus svētkus.

Foto lauku mierā – organizētas fotosesijas gan mājā/verandā, gan dabā.

Mazās kāzas lauku mierā – izbraukuma kāzu ceremonijas. Saorganizēsim ceremonijmeistaru, mūziku, foto, vietu nelielām svinībām (līdz 25 cilvēki), izmantojot vietas dabīgo šarmu, bez nakšņošanas.