Skip to main content

Kurp doties

Gaisa balons

Lidojums ar gaisa balonu

57.233368,
22.584054

Talsi ir pazīstama arī kā deviņu pakalnu pilsēta, tāpēc lidojums gaisa balonā ir arī izaicinājums īstiem talseniekiem – kas īsts, tas lai saskaita visus deviņus pakalnus! Augstākais pakalns Talsos ir Leču kalns – 83 metru augstumā tas pastiepjas tuvāk gaisa balonam un ļauj novērtēt Talsu unikālo reljefu pa īstam! Arī Tiguļu kalns, no gaisa balona skatoties, atklāj savu seno vēsturi – lidojot pāri, ir skaidri redzami ozoli, kas kalna galā sastādīti aplī, tādā veidā liecinot par senu rituālu vietu.

Lidojam ne tikai Talsos, bet arī apkaimē. Mēs lepojamies, ka esam viena no mobilākajām gaisa balonu komandām Latvijā un varam pacelties teju no jebkuras vietas. Katram, kurš vēlas lidot, atliek vien pašam sev atbildēt uz svarīgu jautājumu – kur lidosim? Un tālāko paveiks piloti Indulis un Raitis ar komandu.

Lido līdzi piedzīvojumā, kuru neaizmirsīsi nekad, un iegūsti foto kartiņu cienīgus kadrus savam bilžu albumam!

 

Lidojums ir aptuveni stundu garš (lidojuma ilgums ir atkarīgs no drošas nolaišanās iespējas), un tā laikā nolidosiet līdz pat 20 km! Kopējais pasākuma ilgums, kas ietver balona piepūšanu, lidošanu, nokļūšanu turp un atpakaļ uz satikšanās vietu, aizņems aptuveni 3 stundas! Lidgrozā ir vieta līdz 7 pasažieriem. Lidojumu nerekomendējam grūtniecēm, personām ar nesen pārciestu operāciju, gūžu un kāju slimībām. Lidojums gaisa balonā norisinās agros rītos 2-3 stundas pēc saullēkta un vakaros 2-3 stundas pirms saulrieta. Iepriekš informējot pasažieri, norunātais lidojuma laiks var tikt mainīts, ja pasliktinās laikapstākļi.

Cena: sākot no 150 EUR/par personu grupu lidojumos darba dienās

Individuālie lidojumi: sākot no 500 EUR/2 personas