Skip to main content

Kurp doties

Sun Lap / Saules klēpis - Tavai labsajūtai un veselībai, radošās darbnīcas, pirts rituāli, produkti: tējas, sīrupi, skrubji.

Sun Lap darbnīca un radošā telpa

57.24413
22.59255

Sun Lap radošā telpa ir vieta, kur apstāties ikdienas steigā, ieklausīties sevī, iegrimt krāsu un smaržu burvībā, un pāri visam – baudīt dabas spēku!

Sun Lap piedāvā radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, skolēnu grupām un nelielām kompānijām.
Nr.1 Sajūtu aplis. Rimts miers, lai sajustu un piedzīvotu augus caur visām maņām – smaržu, pieskārienu, skaņu, krāsām un garšu. Izgaršosim visa pamata garšas, kas sastopamas augu pasaulē.
Nr. 2 Ķermeņa skrubja gatavošanas meistarklase – sajutīsi, kurš no augiem Tevi uzrunā, kura aromāts šķiet tīkamāks, kā augi mijiedarbojas. Prakstiska darbošanās, augu beršana piestā, sava skrubja veidošana.
Nr. 3 Augu iepazīšana un sava tējas maisījuma pagatavošana.
Nr. 4 Dzimšanas dienas ballīte ar radošu darbošanos.
Nr. 5 Vecmeitu ballītes vai kāzu pieturvietas piedāvājums.

Radošās darbnīcas iespējamas gan SunLap darbnīcā Talsos, gan izbraukumā jums vēlamā vietā.

“Sun Lap” idejas autore un radošo darbnīcu ierādītāja ir pirtniece, augu izzinātāja Evita Šmithena. Katrs zieds, lapa, pumpurs, saknīte ar sirdi un mīlestību gādāta gleznainajā Talsu apkaimē.
Starp citu, “Sun Lap” tulkojumā no angļu valodas nozīmē “Saules klēpis”, un tieši tāda saules klēpja lutināta sajūta arī pārņem, baudot dabas un kopā būšanas sajūtu omulīgajā namiņā.