Skip to main content

Jaunumi

Aicinām piedalīties bezmaksas webinārā tūrismā iesaistītiem "Digitālais mārketings tūrisma piesaistei" Seminārs notiks 2021. gada 11. maija ZOOM platformā!

Notiks seminārs Digitālais mārketings tūrisma piesaistei

Seminārs „DIGITĀLAIS MĀRKETINGS tūrisma piesaistei” norisināsies Zoom vebināra formātā (10.00–15.30), tādējādi ļaujot tūrisma uzņēmējiem un tūrisma veicināšanā iesaistītajiem piejūras teritoriju iedzīvotājiem pieslēgties no jebkuras vietas. Vebināra laikā būs iespēja padziļināt izpratni par tehnoloģiju mārketingu, par populārāko sociālo tīklu (Facebook, Instagram, TikTok, u.c.) izmantošanu tūrisma piesaistei, Google reklāmas tīklu pielietošanu, par tiešā mārketinga iespējām u.c. Būs […]

Seminārs „DIGITĀLAIS MĀRKETINGS tūrisma piesaistei” norisināsies Zoom vebināra formātā (10.00–15.30), tādējādi ļaujot tūrisma uzņēmējiem un tūrisma veicināšanā iesaistītajiem piejūras teritoriju iedzīvotājiem pieslēgties no jebkuras vietas. Vebināra laikā būs iespēja padziļināt izpratni par tehnoloģiju mārketingu, par populārāko sociālo tīklu (Facebook, Instagram, TikTok, u.c.) izmantošanu tūrisma piesaistei, Google reklāmas tīklu pielietošanu, par tiešā mārketinga iespējām u.c. Būs praktiskas digitālo rīku rekomendācijas un uzdevumi grupās, kā rezultātā apgūsim jaunas prasmes un iemaņas digitālā mārketinga reālai ieviešanai dzīvē.

Turpinot apmācību semināru ciklu tūrismā iesaistītiem uzņēmējiem un tūrisma veicināšanā iesaistīto pašvaldību un citu organizāciju darbiniekiem Latvijas piejūras teritorijās, 2021. gada 11. maijā notiks otrais no sešiem semināriem. Šī pasākuma mērķis ir iepazīsties ar digitālā mārketinga būtību, ar pamatprincipiem, kas jāņem vērā, plānojot digitālā mārketinga aktivitātes, lai piekrastes teritorijām piesaistītu vairāk tūristu, lai šīs teritorijas veidotu kā izcilas vietas dzīvošanai, strādāšanai un tūrismam visa gada garumā.

Apskati vebināra darba kārtību.

Vebināra lektors Jānis Karāns ir studējis tūrisma pakalpojumu mārketingu Alberta koledžā, guvis pieredzi airBaltic, darbojies kā mārketinga konsultants vairākos uzņēmumos, ir digitālā mārketinga pasniedzējs Banku augstskolā un Latvijas universitātē, un šobrīd ir 2 uzņēmumu – SIA „BREGARDS” un Sales.lv – izpilddirektors. Viņš ir digitālā mārketinga profesionālis un lektors ar 7 gadu pieredzi, un sevi uzskata par perfekcionistu un entuziastu, t.sk. visu vēlas paveikt ar vislabāko iespējamo rezultātu – tas attiecas arī uz šī semināra saturu.

Vebinārs ir bez maksas, taču pieteikšanās ir obligāta, aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu.

Apmācību pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā „Sadarbības pasākumi” projekta „JŪRA VISU GADU – Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana” (projekta nr. 20-00-F043.0442-000002). Blakus apmācību semināru ciklam projekta vadošais partneris biedrība “Jūras Zeme”, sadarbojoties ar 5 projekta partneriem, ieviesīs arī POP-UP tipa aktivitātes „Braucam Piedalīties!” katrā partnera teritorijā, kā arī digitālās komunikācijas kampaņu „Jūra Visu Gadu” visu projekta partneru piejūras teritorijās.

Kontakti papildus informācijai: www.juraszeme.lv, mob. 29443621, e-pasts: mrudzitegrike@gmail.com, vai arī tuvākajā partnerībā: „Jūras zeme”, „Partnerība laukiem un jūrai”, „Jūrkante”, „Talsu rajona partnerība”, „Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”, „Liepājas rajona partnerība”. Uz tikšanos!