Skip to main content

Jaunumi

Tūrisma rallijs

Ziemeļkurzemes tūrisma rallijs

11. septembrī ņem līdzi draugus un ģimeni, lai kopā piedalītos Ziemeļkurzemes tūrisma rallijā, kas norisināsies Talsu, Sabiles, Valdemārpils, Dundagas, Rojas un Mērsraga apkārtnē un laimē noderīgas balvas. Spēles ilgums no plkst. 11. 00 – 17.00. Tūrisma rallijs ir komandu spēle, tāpēc minimālais dalībnieku skaits komandā ir divas personas. Dalības maksa 4 EUR. Reģistrē savas komandas […]


11. septembrī ņem līdzi draugus un ģimeni, lai kopā piedalītos Ziemeļkurzemes tūrisma rallijā, kas norisināsies Talsu, Sabiles, Valdemārpils, Dundagas, Rojas un Mērsraga apkārtnē un laimē noderīgas balvas.

Spēles ilgums no plkst. 11. 00 – 17.00. Tūrisma rallijs ir komandu spēle, tāpēc minimālais dalībnieku skaits komandā ir divas personas. Dalības maksa 4 EUR.

Reģistrē savas komandas dalību līdz 9. septembrim ŠEIT

Lai piedalītos rallijā vismaz vienam no komandas dalībniekiem vajadzēs lejupielādēt BLACK BOX aplikāciju play veikalā.  Spēle sākas 11:00 brīdī, kad aplikācījā atveras kontrolpunkti. Rallija laikā komandām vadoties pēc aplikācijas ir jāapmeklē kontrolpunkti un tur jāatbild uz jautājumiem vai arī jāizpilda uzdevumi.

Par spēles uzvarētāju kļūst tā komanda, kura spēles laikā ir savākusi visvairāk kontrolpunktus un izpildījusi pareizi uzdevumus.

Atsevišķos kontrolpunktos ir ieejas maksa 1-4EUR.

Organizatori ir parūpējušies par specbalvām, tāpēc īpaši piedomā pie tā, lai Tavas komandas noformējums būtu gana atraktīvs. Neizmirsti uzņemt video, jo balva pienāksies arī aizraujošākā rallija video autoriem.

Tūrisma rallijs ir aizraujoša auto orientēšanās spēle kuras laikā varēsiet ieraudzīt jaunas vietas un lietas, piedzīvot pozitīvas emocijas, jautri pavadīt laiku un cīnīties par balvām. Dinamiska spēle, kurā situācija mainās ik pa brīdim. Spēle piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu kompānijām.

Dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus un COVID-19 ierobežojumus.

Vairāk informācijas par spēles norisi meklē ŠEIT.

Tūrisma rallijs