Skip to main content

Jaunumi

„Vivus.lv MTB Maratona 2021” sacensību pirmie 2 posmi

Nedēļas nogalē 10. un 11. jūlijā Talsu novada Kamparkalnā notiks Vivus.lv MTB Maratona 2021 pirmais un otrais šī gada posms. Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies „HRX” maratona un „Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes „Baltais” pusaudžu distancē. Lai pieteiktos sacensībām, sava dalība jāreģistrē www.mtb-maratons.lv mājaslapā, norādot sev izvēlēto […]


Nedēļas nogalē 10. un 11. jūlijā Talsu novada Kamparkalnā notiks Vivus.lv MTB Maratona 2021 pirmais un otrais šī gada posms. Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies „HRX” maratona un „Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes „Baltais” pusaudžu distancē. Lai pieteiktos sacensībām, sava dalība jāreģistrē www.mtb-maratons.lv mājaslapā, norādot sev izvēlēto distanci. Ar precīziem distanču garumiem var iepazīties mājaslapā.

Abās sacensību dienās dalībniekiem numuru izņemšana „HRX” maratona un „Baltais” pusaudžu distancēm sāksies plkst. 8.30. Savukārt „Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distances dalībnieku numurus varēs izņemt sākot no plkst. 13.30.

Pirmie trasē dosies „HRX” maratona distances sportisti ap plkst. 10.00, kam uzreiz sekos „Baltais” pusaudžu distances braucēji. Viskuplāk pārstāvētās „Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distances dalībnieki startēs ap plkst. 15.00. Sīkāk ar dienas kartību varēs iepazīties sacensību mājaslapā.

Vivus.lv MTB Maratons ir Normāls MTB maratons Latvijas un Igaunijas mežos, kas piedāvā dalībniekiem iespēju būt dabā maratona vai pusmaratona distancēs jau 15 gadus. Šogad Vivus.lv MTB Maratons norisinās 7 posmos Latvijā un Igaunijā.

Sacensību organizatoriem rīkojoties atbildīgi un ievērojot Latvijas valdības noteiktos drošības pasākumus, kas nepieciešami koronavīrusa izplatības risku mazināšanai, Vivus.lv MTB maratons sacensībās tiks nodrošināti valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi un higiēnas prasības. Kā arī Vivus.lv MTB maratons organizatori lūdz sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Esam atbildīgi viens pret otru un tiekamies Talsos!

Vivus.lv MTB Maratons 2021 nākamie posmi:

25. jūlijā – Alūksne.
7. un 8.augustā – Cēsīs.
11. septembrī –  MTB 100 Apē.
2. oktobrī – Baldonē.