Skip to main content

Jaunumi

Ziemīga nedēļa Talsu novadā, titulbilde

Aktualitātes, pasākumi un notikumi Talsu novadā 9. – 14. februāris

Februāris allaž ticis uzskatīts par gada sirsnīgāko mēnesi, laiks kad svinam visu mīlētāju -Svētā Valentīna dienu, To darīsim arī šogad, kad, pateicoties Talsu novada uzņēmējiem un kultūras darbiniekiem, baudīsim mīlestības svētkus meistarklasēs, koncertos, radošās aktivitātēs, gardās vakariņās un saviesīgos pasākumos. No mums īpašas randiņu vietas Talsu novadā. DATUMS LAIKS NORISE NORISES VIETA INFORMĀCIJAI 09.02. 19.00 […]


Februāris allaž ticis uzskatīts par gada sirsnīgāko mēnesi, laiks kad svinam visu mīlētāju -Svētā Valentīna dienu, To darīsim arī šogad, kad, pateicoties Talsu novada uzņēmējiem un kultūras darbiniekiem, baudīsim mīlestības svētkus meistarklasēs, koncertos, radošās aktivitātēs, gardās vakariņās un saviesīgos pasākumos. No mums īpašas randiņu vietas Talsu novadā.

DATUMSLAIKSNORISENORISES VIETAINFORMĀCIJAI
09.02.19.00Grupas „Raxtu Raxti” koncertsTalsu Tautas namsVairāk informācijas
09.02.19.00Radošā darbnīca “Valentīna dienas pārsteigums”Strazdes muiža
10.02.19.00Dzīvās mūzikas vakarsResto “Terase”, SabileVairāk informācijas
10.02.16.00Jauniešu vakara orientēšanās Rojas apkārtnēSākums: pie Rojas pagasta jauniešu centra “Strops”
10.02.17.30Makramē mezglošanas meistarklase Valentīndienas noskaņāsLielā iela 23, TalsiVairāk informācijas
11.02.11.00Izstāde-nodarbība ģimenēm ar bērniem “Mana adrese: Mežs”Valdemārpils bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļāVairāk informācijas
11.02.11.00Radošās darbnīcas bērniem “No sirsniņas sirsniņā”Laidzes BLPC
11.02.12.00Bērnu rīts ģimenēm jautrie MeteņiTalsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļaVairāk informācijas
11.02.14.00Montas Kurmes & „Coco`nuts” izstādes „Mūsu Zeme” atklāšanaTalsu galvenā bibliotēkaVairāk informācijas
11.02.14.00Meteņdiena kopā ar folkloristi Liju DunskuRojas Jūras zvejniecības muzeja filiālē “Kaltenes klubs”
11.02.22.00Valentīna dienas balle ar grupu “Galaktika”Rojas Kultūras centrs
11.02.22.00Balle ar grupu „Nakts Ziņas”Laucienes Kultūras namā
12.02.15.00Vastālovā jeb Meteņu izrīcības Kolkas ciemāSākums pie Kolkas Tautas namaVairāk informācijas
13.02.17.30Modes skate “Mans vēstījums uz apģērba”Rojas Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē
14.02.No 10.00-22.00Valentīna dienas dienas pastaigu takaStrazdes muižas parks
14.02.18.30Vakariņas un mūzika ar ‘Kolektīvs Draudzība’KURTEVairāk informācijas
14.02.19.00Mīlestības ēdiens vīns Resto “Terase”, SabileVairāk informācijas
14.02.19.00Dināra Rudāne un Raimonds Pauls „Viņa un viņš”Talsu Tautas namsVairāk informācijas
14.0219.00Izstādes “Kurpes, kuras mīli” atklāšanaMērsraga Tūrisma informācijas centrā
14.02.19.00Valentīna dienas burziņš, radošā darbnīca jauniešiem un bērniemTiņģeres muiža

Nr.33 radījuši īpašu piedāvājumu laikam, ko pavadīt kopīgi sev un savai labsajūtai. Laikā no 13. līdz 28. februārim rezervē #mīlestībasmēnesis piedzīvojumu, un nakšņojiet “Lux” numuriņā pašā Talsu vecpilsētas sirdī, saņemiet saldu sveicienu numurā, atspirdzinošu dzērienu, piedzīvojiet romantisku rožu vannu un brokastis numurā par īpaši izdevīgu cenu. Saziņai 27511117, “Messenger” vai rakstot uz e-pastu nr.33nams@gmail.com.

Apartamenti Dundaga XXL piedāvā pārsteigt savu mīļoto ar relaksējošu peldi sveču gaismā. Apartamenti ar balkonu, 3h siltais baseins +29°+30° ar pretstraumi, malkas kurināta, aromātiska pirts, īsta lauku zāļu tēja. Saziņai 29490550

Karātavu kalns
Romantiskajā mazpilsētā Sabilē atrodas Karātavu kalns no kura paveras skats uz visu mazpilsētu. Šī ir klusa un mierīga vieta romantiskiem skatu baudītājiem. Neaizmirstiet par siltu dzērienu. Automašīnas iesakām atstāt pilsētas centrā un uz kalnu doties kājām. Iesakām paviesoties arī Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā, kur šobrīd apskatāma Jutas Rindinas izstāde “Keramika”.

Ķēniņkalns
Valentīna dienā dodieties nelielā pastaigā pa Ķēniņkalnu. Staigājot pa Ķēniņkalna labiekārtotajām takām, ceļā piestājiet pie vides objekta “Ierāmē Talsus”, kur varēsiet baudīt skatu uz Vilkmuižas ezeru.

Kafijas randiņš ar Intara Busuļa mūziku
Aicinām randiņā ar gardu kafiju un skaistu mūziku. Valentīna dienā “Kafijas namiņš “Ie-pauzē” piedāvās īpašo mīlestības kafiju, kas vislabāk garšos uz Intara Busuļa muzikālā soliņa ar viskaistāko skatu un romantiskāko mūziku.

Pastaiga mākslas baudītājiem
Tiem, kuriem patīk māksla un mīlestības pilnas pastaigas pilsētā iesakām doties pa Talsu mākslas maršruta pēdām “Māksla uzzied Talsos”. Šeit redzēsiet grafiku un zīmējumu reprodukcijas, kas izvietotas 34 dažādās vietās Talsu pilsētā. 

Tiņģeres muiža un Mīlestības saliņa
Romantikas, dabas un klusuma cienītājiem ainaviska pastaiga pa Tiņģeres muižas pils parku, kur atrodama arī Mīlestības saliņa.

Sasmakas ezers
Romantiskai pastaigai vai piknikam īpaši piemērota būs lapenīte pie Sasmakas ezera, ko ieskauj ezera un dabas harmoniskā elpa, kas ļauj laikam burtiski uz brīdi apstāties.

Valdemārpils pop-up Liepziedu tējas galds
Arī Valentīndienā pilsētā būs klāts Liepziedu tējas galds, šoreiz mīlestības noformējumā. Kur? Noteikumi nemainās – sekojiet līdzi Facebook vai Instagram @visitvaldemarpils

Kolkasrags dfhdfhfgjfgjfjfj
Šī ir dabas dota satikšanās vieta! Šeit satiekas divas jūras, saullēkts ar saulrietu, tautas un valodas, putnu un kuģu ceļi. Ja esat romantisku pastaigu cienītāji, jūras un viļņu skaņas Jums ir sirdij tuvas, tad Kolkasrags būs īstā vieta kopābūšanai.

Kaltenes akmeņainā jūrmala
Mierpilnas, romantiskas pastaigas, gar gleznaino jūras krastu.

Skatu torņi Mērsragā
9 metrus augstie skatu torņi pie Mērsraga bākas, piejūras pļavā “Jēgerlejās”,  un pie Engures ezera ir lieliska vieta, kur vērot saulrietus un saullēktus.