Skip to main content

Jaunumi

Kulturizglitojoso-programmu-cikls-Vakari-Villa-Hohheim

Vakari “Villā Hochheim” atgriežas

Sarunu vakaru otro sezonu atklās Talsu “Ciparnīcas” keramiķi Diāna Dzelme un Nauris Galviņš. Keramikas darbnīcā “Ciparnīca” Tals’ keramik’ ikvienam ir iespēja apskatīt un tuvāk iepazīt podnieka darbu. Galerijā var apskatīt un iegādāties jau gatavus, Talsiem raksturīgus, māla traukus. Sarunas laikā būs iespēja uzzināt par radošo darba procesu keramiķa profesijā, izaicinājumiem radot mākslu mūsdienu mainīgajā vidē […]


Sarunu vakaru otro sezonu atklās Talsu “Ciparnīcas” keramiķi Diāna Dzelme un Nauris Galviņš.

Keramikas darbnīcā “Ciparnīca” Tals’ keramik’ ikvienam ir iespēja apskatīt un tuvāk iepazīt podnieka darbu. Galerijā var apskatīt un iegādāties jau gatavus, Talsiem raksturīgus, māla traukus. Sarunas laikā būs iespēja uzzināt par radošo darba procesu keramiķa profesijā, izaicinājumiem radot mākslu mūsdienu mainīgajā vidē un kā aizsācies pats keramiķa stāsts.

Kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim”  laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Mājīgā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar savas nozares personībām. Pasākumi notiek ceturtdienu vakaros divas reizes mēnesī plkst.19:00.

Iepriekšējās reizēs mājīgā un patīkamā gaisotnē tika iepazītas interesantas personības un apmeklētāji bagātinājuši sevi mākslas un kino jomā. Turpmāk būs iespēja apmeklēt vakarus klātienē un iesaistīties sarunās ar sabiedrībā zināmiem Talsu novada gan Latvijas mēroga savas nozares profesionāļiem.

Pirmais vakars “Villā Hohheim” jau 10.martā plkst. 19:00 Talsu novada muzejā. Pasākums notiek zaļajā režīmā, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Ieeja bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās: lelde.erzama@talsi.lv, 28626270 (Lelde Erzama)

Laura Ratniece, Talsu novada muzeja galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību

Kulturizglitojoso-programmu-cikls-Vakari-Villa-Hohheim