Skip to main content

Jaunumi

Talsu Pakalnu sporta klubs aicina slēpot

Talsu Pakalnu Sporta klubs aicina slēpot!

Beidzot ir iestājusies sen gaidītā ziema, uzsnidzis sniegs, un daudzviet kalni un slēpošanas trases pamazām atklāj aktīvo darba sezonu. Domājot par ziemas  aktivitātēm, arī šogad ikviens – liels un mazs – aicināts Talsu multifunkcionālajā trasē uz distanču slēpošanu! Trase izveidota vienā aplī, kas vijas cauri Daģu pakalnam, un tās kopējais garums ir ap trīs kilometriem. […]


Beidzot ir iestājusies sen gaidītā ziema, uzsnidzis sniegs, un daudzviet kalni un slēpošanas trases pamazām atklāj aktīvo darba sezonu. Domājot par ziemas  aktivitātēm, arī šogad ikviens – liels un mazs – aicināts Talsu multifunkcionālajā trasē uz distanču slēpošanu!

Trase izveidota vienā aplī, kas vijas cauri Daģu pakalnam, un tās kopējais garums ir ap trīs kilometriem. Pusotru kilometru slēpošanas aplī ir padomāts par papildu apgaismojumu, tāpēc trasē var doties arī vakara stundās katru darba dienu līdz pat 20.00. Slēpošanas trases sākums ir pie Talsu 2. vidusskolas sporta halles stadiona.

Sasnigušā sniega kārtai palielinoties, trasē plānots ievilkt klasiskā stila sliedes, kas radīs papildu priekšrocības tieši klasiskā slēpošanas stila piekritējiem.

Slēpošanas trases izveidošanā un uzturēšanā tiek ieguldīts liels darbs – tā tiek speciāli blietēta, rullēta visā platumā, tāpēc tai ir savi lietošanas noteikumi, kas jāievēro. Kājāmgājēji un ragaviņu braucēji aicināti pastaigām un dabas baudīšanai izvēlēties citus maršrutus, kā arī trasē pārvietoties ar kvadricikliem vai citiem motorizētiem pārvietošanās līdzekļiem ir aizliegts! Pie trases ir uzstādītas zīmes, kas informē apmeklētājus par lietošanas noteikumiem un trases apmeklētāju pienākumiem.

Labākā ziņa, ka slēpošana te notiek bez maksas. Pavadi laiku kopā ar ģimeni, izbaudot ziemas priekus!

Renāte Freiberga

Talsos padomāts arī par tiem, kuriem pašiem nav sava inventāra. Talsos Mīlenbaha ielā 32A savu 2021. gada sezonu uzsākusi distanču slēpju noma un serviss“Sporta klubs Raimaks”

Darba laiks:

Darba dienās pēc vienošanās (26620616-Kitija)

Brīvdienās 10:00 – pēdējam klientam

Pie slēpju nomas ievērosim visas epidemioloģiskās prasības:

Nomas telpā drīkst atrasties tikai viens apmeklētājs vai vienas saimniecības pārstāvji. Jālieto sejas maskas un arī ārā jāievēro 2 metru distanci. Cienīsim viens otru un nedrūzmēsimies, būsim pacietīgi un gaidīsim rindā savu kārtu pie inventāra saņemšanu.