Skip to main content

Jaunumi

Talsu hokeja halle atsāk jauno sezonu

Pēc vasaras pārtraukuma darbu atsākusi Talsu hokeja halle, kur pirmos ledus treniņus jau aizvadījuši hokeja un slidošanas apmācības dalībnieki. Līdztekus darbu atsākusi „Talsu hokeja kluba” ledus halles mājaslapa, kurā turpmāk regulāri tiks publicēta operatīva informācija par aktuālākajiem notikumiem, kas paredzēti ledus halles ietvaros. Talsu hokeja halles slidotava ir atvērta un piedāvā piedzīvot ziemu ikvienam interesentam […]


Pēc vasaras pārtraukuma darbu atsākusi Talsu hokeja halle, kur pirmos ledus treniņus jau aizvadījuši hokeja un slidošanas apmācības dalībnieki. Līdztekus darbu atsākusi „Talsu hokeja kluba” ledus halles mājaslapa, kurā turpmāk regulāri tiks publicēta operatīva informācija par aktuālākajiem notikumiem, kas paredzēti ledus halles ietvaros.

Talsu hokeja halles slidotava ir atvērta un piedāvā piedzīvot ziemu ikvienam interesentam katru nedēļas nogali.

Slidošanas prieku mūzikas pavadījumā publiskajā slidotavā var izbaudīt katru sestdienu 19.00 un katru svētdienu 15.00.

Maksa par publiskās slidošanas nodarbību, kas ilgst vienu stundu – pieaugušajiem 6 eiro, skolēniem 4 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem 3 eiro. Apmeklētāji var ierasties slidot gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa – 3 eiro (ir pieejami gan hokeja, gan daiļslidošanas slidu pāri, sākot no 26. līdz pat 47. izmēram).

Savukārt sestdienās 10.00 Talsu hokeja kluba treneru komanda organizē slidošanas apmācības un treniņus. Šajās nodarbībās pirmais nepieciešamais inventārs (slidas un ķivere) tiek iekļauts cenā, un ieejas maksa hallē uz slidošanas apmācības nodarbību ir 5 eiro.

Patreiz slidotavā par pakalpojumu var norēķināties skaidrā naudā (plānots, ka no novembra varēs norēķināties arī ar bankas maksājuma karti) un iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Par atvērtās slidošanas nosacījumiem skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem var sekot līdzi aktuālajai informācijai Talsu hokeja kluba mājaslapā www.thk.lv. Tāpat atkarībā no apmeklētāju intensitātes, ledus halles noslodzes grafiks var tikt papildināts un mainīts, un plašāka informācija pieejama Talsu hokeja kluba mājaslapā sadaļā „Ledus noslodze”. Papildu informāciju var uzzināt pa tālruni 25505888.

Renāte Freiberga