Skip to main content

Jaunumi

Talsu bruncis pieejams ikvienam

Talsu bruncis pieejams ikvienam

Talsu bruncis ir Talsu pilsētas un talsenieku personības kods. Tas piestāv ikvienam un iederas it visur. Tas ir tik krāsains un spilgts kā pati dzīve. Talsu brunci brīvi un ar lepnumu nēsāt var ikviens, kam Talsi sirdī. No šodienas ikviens var apmeklēt tīmekļvietni www.talsubruncis.lv un lejupielādēt savā datorā Talsu brunci. Tīmekļvietnē pieejams bruncis ar taisnām līnijām un […]


Talsu bruncis ir Talsu pilsētas un talsenieku personības kods. Tas piestāv ikvienam un iederas it visur. Tas ir tik krāsains un spilgts kā pati dzīve. Talsu brunci brīvi un ar lepnumu nēsāt var ikviens, kam Talsi sirdī.

No šodienas ikviens var apmeklēt tīmekļvietni www.talsubruncis.lv un lejupielādēt savā datorā Talsu brunci. Tīmekļvietnē pieejams bruncis ar taisnām līnijām un liektām līnijām, ļaujot brunci pielāgot dažādiem materiāliem un izmantošanas mērķiem, turklāt pieejami ir gan attēli, gan drukai un maketēšanai piemēroti failu formāti. Brunci var lietot dažādās formās, augstumos, taču ieteicams vienmēr brunci izmantot krāsainu un ievērojot attēlu apstrādes principus, saglabājot tā proporcijas.

Lai izmantotu brunci personīgām vajadzībām, saskaņojums nav nepieciešams. Tāpat brunci komerciāliem mērķiem var brīvi izmantot arī fiziskas vai juridiskas personas, kuru deklarētā dzīvesvieta vai kuru reģistrācijas vieta ir Talsu novads.

Par brunča lietojumu, ikviens var saņemt atbildes un konsultācijas, sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļu pa tālruni 26663732 vai info@talsi.lv.

Talsu bruncis ir patentēts Latvijas Republikas Patentu valdē kā dizainparaugs un tā īpašnieks ir Talsu novada pašvaldība, taču tā lietošanas nosacījumi* ir padarīti iedzīvotājiem un uzņēmējiem draudzīgi. Talsu novada dome 2021. gada 25. martā pieņēma “Talsu svītru koda un Talsu saulītes izmantošanas nolikumu”.

Talsu bruncis turpmāk tiks izmantota kā Talsu pilsētas atpazīstamības zīme.

Prezentācija par brunci Talsu pilsētas komunikācijā.

Dana Felkere-Bērziņa