Skip to main content

Jaunumi

Talsu bruncis pieejams ikvienam

SWH tiešraidē skanēs Talsu pilsētas kods

Talsu pilsētas kodu, ko spilgti raksturo Talsu brunča košās krāsas, varēs sajust arī 19. jūnijā visā Latvijā, jo uz vienu dienu Talsos viesosies SWH tiešraides studija, aicinot uz sarunām mums tik labi zināmos, pazīstamos un iemīļotos talseniekus, kā arī tās dienas īpašo pilsētas viesi. SWH studiju Talsos vadīs dīdžeji Arturs Krūzkops un Evija Gulbe. SWH […]


Talsu pilsētas kodu, ko spilgti raksturo Talsu brunča košās krāsas, varēs sajust arī 19. jūnijā visā Latvijā, jo uz vienu dienu Talsos viesosies SWH tiešraides studija, aicinot uz sarunām mums tik labi zināmos, pazīstamos un iemīļotos talseniekus, kā arī tās dienas īpašo pilsētas viesi. SWH studiju Talsos vadīs dīdžeji Arturs Krūzkops un Evija Gulbe.

SWH tiešraidē ikviens radio klausītājs varēs satikties ar Talsu tautas nama direktori Daci Obodovsku, talsenieku iemīļoto mūziķi Intaru Busuli, mūziķi Baibu Biti, Rally Liepāja organizatoru Raimondu Strokšu, Talsu novada tūrisma informācijas centra vadītāju Līvu Dāvidsoni, dzejnieci Maiju Laukmani, domes priekšsēdētāju Sandru Pētersoni, grilbāra „Tornis” vadītāju Aivu Hofmani un dziedātāju, mākslinieku pop-up tirgus „Multimāksla” dalībnieci Olgu Rajecku.

Pieslēdzies SWH tiešraidei un baudi dienu kopā ar savējiem!

Autovadītāju ievērībai! Lai nodrošinātu SWH tiešraides darbību un viesmīlīgi uzņemtu pie sevis Talsos, tiks slēgts stāvlaukums pie Talsu ezera promenādes no 18. jūnija pl. 16.00 līdz 19. jūnija pl. 15.00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Taču SWH tiešraidi Talsos varēsim baudīt kopā ar vēl kādu īpašu notikumu. Proti, šajā dienā Talsos arī gaidāms ielīgošanas pasākums “Līgo, mani Talsi, Līgo”, kad ar muzikālu jautru braucienu tajā dosies Talsu Tautas nams. Pēcpusdienā ikviens aicināts uz mākslinieku pop-up tirgu „Multimāksla”, palutinot sevi ar kādu no mākslinieku darinātajām lietām un veltēm, bet dienu noslēgt ar patīkamu vakara noskaņu pie ezera Saulgriežu gaidās.

Kur ta’ liksies, Talsos tiksies!

Dana Felkere-Bērziņa