Skip to main content

Jaunumi

Svini Ziemassvētkus Talsu novadā

Šajā nedēļas nogalē svinēsim gada baltākos un ģimeniskākos svētkus – Ziemassvētkus. Esam apkopojuši kultūras norises novadā un izveidojuši dažus ieteikumus laika pavadīšanai dabā kopā ar ģimeni. Priecīgus svētkus! 23. decembrī plkst. 20.00 koncerts „Baltās ziemas miers” Tiņģerē. 23. decembrī no plkst. 17.00 – 20.00 esi aicināts uz ziemas pastaigu Tiņģeres muižas parkā. 24. decembrī Mērsraga […]


Šajā nedēļas nogalē svinēsim gada baltākos un ģimeniskākos svētkus – Ziemassvētkus. Esam apkopojuši kultūras norises novadā un izveidojuši dažus ieteikumus laika pavadīšanai dabā kopā ar ģimeni. Priecīgus svētkus!

23. decembrī plkst. 20.00 koncerts „Baltās ziemas miers” Tiņģerē.

23. decembrī no plkst. 17.00 – 20.00 esi aicināts uz ziemas pastaigu Tiņģeres muižas parkā.

24. decembrī Mērsraga estrādē “Jēgerleja” Ziemassvētku sajūtu radīs svētku noformējums – video sveiciens, kas apskatāms visas dienas garumā.

25. decembrī plkst. 13.00 neNakts turnīrs Talsu sporta hallē.

25. decembrī plkst. 17.00 Rojas kultūras centrā koncerts Saulgriežu rapsodija.

26. decembrī plkst. 13.30 Spāres muižā esi aicināts uz lekciju “19. – 20. Gs. mija, Tērpi un aksesuāri”

Kinoteātra Auseklis repertuārs no 17. – 26. decembrim.

Dodies Ziemassvētku pastaigā pa Dundagu!

Dzīvokļu logos parādījušās skaistas, spožas gaismiņu virtenes, ir izrotāti balkoni, lodžijas, privātmāju pagalmi. Dodies pastaigā un ļaujies Ziemassvētku noskaņai

Svētkos Paviesojies Strazdes muižas rūķu parkā

Šeit no 13.12.21. – 09.01.22. ir iespējams paveikt lielas lietas un piedzīvot elpu aizraujošas dēkas. Atbrauc ciemos uz Strazdes muižu!

Dodies uz Lūrmaņu klintīm

Lūrmaņu klintis ir ģeoloģisks dabas piemineklis – 400 m garas un līdz 6m augstas pelēcīgi sarkanīgas smilšakmens klintis Rojas upes abos krastos. GPS: 57.432014,22.717924

Dodies uz LVM atpūtas vietu “Spārē”

Šeit visiem pieejams sportisks un izzinošs Olimpiskais pārgājiens. Maršruts ir digitāls – tas nav marķēts dabā, bet to var iziet ar GPS palīdzību, telefonā izmantojot lietotni LVM GEO. Maršruts ir apļveida ar garumu 3 – 5 km. Izejot Olimpiskā pārgājiena maršrutu, iespējams uzzināt daudz interesanta par meža apsaimniekošanu – kā atjaunot, kopt, audzēt un aizsargāt dabas vērtības. Vienlaikus pārgājienā jāveic arī dažādi sportiski vingrinājumi, kurus sarūpējuši Latvijas olimpieši. Pieejamas arī naktsmītnes.

Augu un dzīvnieku takas atpūtas vietā „Rīti”

Apskati Pūrciema Balto kāpu

Baltā kāpa patiks neskartas un nepārveidotas dabas cienītājiem, kas izbauda pastaigas klusajos un saulainajos piejūras mežos. Šeit vari izstaigāt aptuveni 1km garo pastaigu taku.

Dabas takas maršrutu atradīsi šeit: