17.11.2020

Esi aktīvs Talsu novadā

Dodies izbraucienā ar riteni pa veloloku “Tals’ – Pastend’ – Dižstend’ “

Aicinām Tevi doties aptuveni 16km garā velo izbraucienā, lai apskatītu Talsu apkārtni. Pa ceļam redzēsi Pastendes muižu un muižas brūzi, Dižstendes muižas Bruņinieku pili, Stendes luterāņu baznīcu, Vīcežu muižu kā arī visskaistākos dabas skatus!

Piesaki savu peintbola spēli!

Aktīva izklaide piedzīvojumu meklētājiem – izmēģini savas dzīves un video spēļu iemaņas peintbolā pie Jāņiem! Mežs, svaigs gaiss, adrenalīns, aktīvi pavadīts laiks, dabiskā meža vidē izveidoti šķēršļi no automašīnām, riepām un citiem otrreiz izmantojamiem materiāliem.

*Ievērojam distanci, *šaujam tikai pretiniekam, kurš dzīvo otrā mājsaimniecībā un *nepiesakām grupu lielāku par 10 cilvēkiem!

Atklāj muzeju no jauna!

Talsu novada muzejs ir atvērts individuālajiem apmeklētājiem un ģimenēm. Piedāvājam interesantā veidā atklāt muzeju no jauna, meklējot atsevišķus priekšmetus un iepazīstot ekspozīcijas, savu atbilžu pareizību varēsiet pārbaudīt biļešu kasē. Kā arī aicinām izspēlēt spēli, kurā jūs varēsiet pārbaudīt savas zināšanas seno priekšmetu atpazīšanā.

Ja esi izsalcis, dodies uz kādu no kafejnīcām un paņem ēdienu līdzņemšanai. Tad vari to baudīt jebkurā no skaistākajām Talsu ainavām.

Esi aktīvs Talsu novadā