Skip to main content

Jaunumi

Peintbols pie Jāņiem

Idejas Tavām brīvdienām

Šobrīd atvadāmies no aizejošās ziemas un priecājamies par daudz pavasarīgākiem laika apstākļiem. Arī ziemas priekus – slēpošanu un slidošanu nomaina citas aktivitātes. Kādas? To uzzināsi, ja ieskatīsies idejās ko piedāvājam Tavām brīvdienām. VĒRO ZVAIGZNES LIELZELTIŅU OBSERVATORIJĀ. Sergejam Kļimanskim astronomija ir vaļasprieks jau no skolas laikiem. Tieši tāpēc viņš ar savu stāstu un zināšanām spēj aizraut […]


Šobrīd atvadāmies no aizejošās ziemas un priecājamies par daudz pavasarīgākiem laika apstākļiem. Arī ziemas priekus – slēpošanu un slidošanu nomaina citas aktivitātes. Kādas? To uzzināsi, ja ieskatīsies idejās ko piedāvājam Tavām brīvdienām.

VĒRO ZVAIGZNES LIELZELTIŅU OBSERVATORIJĀ.

Sergejam Kļimanskim astronomija ir vaļasprieks jau no skolas laikiem. Tieši tāpēc viņš ar savu stāstu un zināšanām spēj aizraut ikvienu! Ja arī Tu vēlies redzēt ko aizraujošu, piesaki savu apmeklējumu un dodies vērot debesjumu.

Lielzeltiņu observatorija

SPĒLĒ PEINTBOLU PIE JĀŅIEM

Peintbols pie Jāņiem ir lieliska izklaide piedzīvojumu meklētājiem, kuri vēlas izmēģināt savas dzīves un video spēļu iemaņas peintbola laukumā.

Peintbols pie Jāņiem

SPĒLĒ DISKU GOLFU DEVIŅKALNU DISKU GOLFA PARKĀ VAI ATPŪTAS PARKĀ LAUMAS

Ir vismaz pieci iemesli kāpēc Covid-19 laikā disku golfa spēle ir perfekts laika pavadīšanas veids brīvā dabā. Tas ir individuāls, bezkontakta sporta veids, ko spēlē svaigā gaisā. Katram ir savs inventārs ar ko nedalās, disksu golfa pasākumus iespējams organizēt bez pulcēšanās, ir iespējams ievērot distancēšanos. Vai nepieciešams vēl kāds motivators, lai dotos spēlēt?

IZBRAUC AR KVADRACIKLU GODEĻOS

Adrenalīns un ātrums – divas lietas kas aizrauj. Dodies uz Godeļiem un noķer savu adrenalīna un ātruma dzirksti braucot ar kvadraciklu.

Kvadraciklu noma un virvju trase "Godeļos"

Ja tomēr braukšana ar kvadraciklu nav domāta Tev, bet augstums ir Tava stihija, tad netālu atrodas Ūdrkalna skatu tornis no kura paveras elpu aizraujošs skats.

Aktīva laika pavadīšana dabā - Ūdrkalna skatu tornis

Godeļos pieejama arī velo noma, pēc izbraukuma, vienas mājsaimniecības ietvaros, esat aicināti atpūsties pirtī. Ja plāno doties makšķerēt Usmas ezerā, iegādājies Usmas ezera makšķerēšanas licenci.

Ievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, savu apmeklējumu piesaki laikus