Skip to main content

Jaunumi

TALSU #7nieks afisa

Piedzīvojumu spēle “Talsu #7nieks” jau pavisam drīz!

Tavs šīs vasaras piedzīvojums sākas Talsos! Pusnaktī no 16. uz 17. jūniju vietnē https://7nieks.lv/ publicēsim interaktīvu piedzīvojumu spēli “Talsu #7nieks”, kas tapusi Talsu novada tūrisma informācijas centram sadarbojoties ar piedzīvojumu organizāciju “Baltais Kalns”. Spēles uzdevums ir atrisināt septiņas mīklas, kas spēlētājus aizvedīs uz septiņām īpašām dabas, vēstures notikumu vai industriālā mantojuma vietām Talsu novadā. Spēlētājiem […]


Tavs šīs vasaras piedzīvojums sākas Talsos! Pusnaktī no 16. uz 17. jūniju vietnē https://7nieks.lv/ publicēsim interaktīvu piedzīvojumu spēli “Talsu #7nieks”, kas tapusi Talsu novada tūrisma informācijas centram sadarbojoties ar piedzīvojumu organizāciju “Baltais Kalns”.

Spēles uzdevums ir atrisināt septiņas mīklas, kas spēlētājus aizvedīs uz septiņām īpašām dabas, vēstures notikumu vai industriālā mantojuma vietām Talsu novadā. Spēlētājiem būs jāatrod atraktīvi noslēptas norādes. Atrastās norādes (divciparu skaitļi) savstarpēji jāsareizina, lai iegūtu elektronisko atslēgu, kas ievadīta mājas lapā norādīs vietu, kur apslēpta lāde jeb spēles noslēdzošais punkts. Spēles pamatā ir auto orientēšanās princips. Spēles darbības norisināsies Talsu, Valdemārpils, Rojas, Kaltenes, Mērsraga apkārtnē un citur, spēli var sākt brīvi, jebkurā no piedāvātajiem punktiem. Lai paveiktu visus uzdevumus jārēķinās ar 7–8 h, bet tos droši var pildīt arī atsevišķos piegājienos vairākas dienas, kaut vai gada garumā. “Talsu #7nieks” dalībniekiem būs pieejams līdz nākamā gada 16. jūnijam.

Reģistrācija spēlei jebkuram interesentam ir bezmaksas, un tā notiek spēles mājas lapā
https://7nieks.lv/, reģistrējot komandu un iepazīstoties ar noteikumiem. Spēles laukums ir autonoms un darbojas visu diennakti. Nepieciešamības gadījumā spēlētāji var sazināties ar diennakts informatīvo spēles tālruni, kas palīdzēs veiksmīgi atrisināt spēli (26184685).

Tavs šīs vasaras piedzīvojums var sākties!

Piedzīvojumu organizācija “Baltais Kalns”

T. 26184685

E. info@baltaiskalns.lv

baltaiskalns.lv, 7nieks.lv

Talsu novada tūrisma informācijas centrs

Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads

T. 26469057 

E. tic@talsi.lv

visittalsi.com

TALSU #7nieks afisa