Skip to main content

Jaunumi

Pedāļo uz Tiņģer'!

Pedāļo uz Tiņģer’!

22. augustā no plkst. 10:00 aicinām visus aktīvās atpūtas entuziastus piedalīties jau septītajā tūrisma akcijas “Pēdo un pedāļo” Talsu novadā pasākumā “Pedāļo uz Tiņģer’!”.Dosimies apmēram 26 km garā lokveida velobraucienā, kura laikā redzēsim gan ezeru, gan paviesosimies muižā. Redzēsim dižkoku un apskatīsim kādu no netālu esošajiem kempingiem. Dosimies uzzināt ko vairāk par kalēja darbu kā […]


22. augustā no plkst. 10:00 aicinām visus aktīvās atpūtas entuziastus piedalīties jau septītajā tūrisma akcijas “Pēdo un pedāļo” Talsu novadā pasākumā “Pedāļo uz Tiņģer’!”.
Dosimies apmēram 26 km garā lokveida velobraucienā, kura laikā redzēsim gan ezeru, gan paviesosimies muižā. Redzēsim dižkoku un apskatīsim kādu no netālu esošajiem kempingiem. Dosimies uzzināt ko vairāk par kalēja darbu kā arī aktīvi pavadīsim laiku.
Rekomendējam izmantot ķiveres, dalībniekiem līdz 18 gadu vecumam tās ir obligātas. Aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, ņemt līdzi ūdeni pietiekamā daudzumā. Būs iespēja iegādāties vietējos gardumus un suvenīrus.

Talsu novada tūrisma informācijas centrs
Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads, LV-3201
Tel.: 26469057
visittalsi.com