Skip to main content

Jaunumi

Nedēļas nogale Talsu novadā 27. – 31. jūlijs

Laikā posmā no 27. jūlija līdz 31. jūlijam aicinām apmeklēt Sabiles vīna svētkus, kad vairākas dienas svinēsim un baudīsim dzīvi. SVĒTKU PROGRAMMA Nedēļas nogalē no 28. – 30. jūlijam Roja pārtaps par kino, mākslas un kultūras baudītāju vietu! Trīs dienu garumā – brīvdabas kino, mākslas izstādes, koncerti un sarunas par un ap kino! Ieskaties festivāla […]


Laikā posmā no 27. jūlija līdz 31. jūlijam aicinām apmeklēt Sabiles vīna svētkus, kad vairākas dienas svinēsim un baudīsim dzīvi. SVĒTKU PROGRAMMA

Nedēļas nogalē no 28. – 30. jūlijam Roja pārtaps par kino, mākslas un kultūras baudītāju vietu! Trīs dienu garumā – brīvdabas kino, mākslas izstādes, koncerti un sarunas par un ap kino! Ieskaties festivāla Roja’L programmā un izvēlies ko vēlies!

29. jūlijā, kino festivāla Roja`L ietvaros, plkst.15.00 Rojas TIC Izstāžu zālē tiks atklāta mākslinieču Ingūnas Skujas un Melisas D. Breidenas izstāde!

No 29. – 31. jūlijam esi gaidīts Tiņģeres dienās. Šajā laikā Tiņģerē norisināsies mākslas plenērs un dažādas citas aktivitātes.

29. jūlijā Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā iespēju doties uz literāru tikšanos ar rakstnieci Dainu Šadri Tiņģeres muižā. Pieteikties un rezervēt vietu transportā var līdz 27.07.2022. pa tel. 25676733. Vietu skaits ierobežots.

30. jūlijā Laucienes pagasta Pļavu sporta un atpūtas bāzē notiks gadskārtējie Laucienes pagasta sporta svētki.

30. jūlijā plkst. 13.00 mākslas meistarklase “Tik dažāda jūra”.

30. jūlijā plkst. 20.00 pļaviņā pie Kolkas Tautas nama saulrieta koncerts Fred Hormain un Ilze Lejiņa.