Skip to main content

Jaunumi

Tiguļkalns, afiša

Nedēļas nogale Talsu novadā

Nedēļas nogale Talsu novadā solās būt pasākumiem un notikumiem bagāta. Tev tikai atliek izvēlēties sev tīkamāko notikumu vai notikumus un izbaudīt kultūras piedāvājumu. 6. un 7. augustā piedzīvo Stendes pilsētas svētkus. 6. un 7. augustā esi gaidīts Lībiešu svētkos Mazirbē. 7. augustā piedzīvo neaizmirstamu vakaru Tiguļkalnā. 7. augustā Mērsraga svētki 7. augustā Strazdes muižas parka […]


Nedēļas nogale Talsu novadā solās būt pasākumiem un notikumiem bagāta. Tev tikai atliek izvēlēties sev tīkamāko notikumu vai notikumus un izbaudīt kultūras piedāvājumu.

6. un 7. augustā piedzīvo Stendes pilsētas svētkus.

6. un 7. augustā esi gaidīts Lībiešu svētkos Mazirbē.

7. augustā piedzīvo neaizmirstamu vakaru Tiguļkalnā.

Tiguļkalns, afiša

7. augustā Mērsraga svētki

7. augustā Strazdes muižas parka svētki

7. augustā Vandzenes pagasta sporta svētki

7. augustā Ķūļciema pagasta un sporta svētki

7. augustā plkst. 21.00 Kukaiņu nakts pie Šlīteres bākas!

7. augustā pērļu medības Talsos

7. augustā pl. 16.00 Vīdalē koncertē Kaspars Antess un Dzintars Čīča. Zaļais (drošais) pasākums. Ieeja bez maksas. Pie ieejas jāuzrāda Covid-19 sertifikāts (arī bērni līdz 12 gadu vecumam) un personu apliecinošs dokuments.

Talsu novada muzejā apskatāma mākslinieces Elgas Grīnvaldes izstāde, bet 7. augustā pl. 18.00 satikšanās ar pašu mākslinieci.

Kur paēst Talsos

Ja vēlies Talsu pusē pavadīt visu nedēļas nogali Tev noteikti noderēs informācija ar nakšņošanas iespējām. Meklē to ŠEIT.

Ziemīga nedēļa Talsu novadā, naktsmītnes Talsos