Skip to main content

Jaunumi

Muzeja aktivitātes rallija ietvaros

No 26. jūnija muzejā būs apskatāma izstāde Rallijs “Talsos”. Rallijs “Talsi” ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs un šogad tas svinēs 55 gadu jubileju. Pirmo reizi autorallijs Talsos sarīkots 1966. gadā. Čempionu sacīkstes un organizatoru neatlaidība padarīja Talsu ralliju plaši pazīstamu arī starptautiskā līmenī. Izstādē varēs iepazīties ar rallija “Talsi” vēsturi vairāk kā […]


No 26. jūnija muzejā būs apskatāma izstāde Rallijs “Talsos”.

Rallijs “Talsi” ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs un šogad tas svinēs 55 gadu jubileju. Pirmo reizi autorallijs Talsos sarīkots 1966. gadā. Čempionu sacīkstes un organizatoru neatlaidība padarīja Talsu ralliju plaši pazīstamu arī starptautiskā līmenī. Izstādē varēs iepazīties ar rallija “Talsi” vēsturi vairāk kā pusgadsimta garumā. Senas fotogrāfijas, vimpeļi, nozīmītes, rallija leģendas atsauks atmiņā nozīmīgākos mirkļus autorallija vēsturē.

26. jūnijā no plkst. 10.00 – 20.00, 27. jūnijā no plkst. 10.00 – 17.00 “Rally Talsi” ietvaros Talsu novada muzeja pagalmā būs iespēja apskatīt, kā arī nofotografēties pie rallija auto “Škoda fabia” no latviešu komandas sport racing.

Augstāk minētajā laikā bērniem būs iespēja izbraukt pa saliekamu auto modeļu trasi. Trases izmantošana būs bezmaksas. Labos laika apstākļos trase būs muzeja pagalmā, sliktos – iekštelpās. Gan iekštelpās, gan ārtelpās ievērosim valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus.

Tekstu apkopoja: Aija Pudure,

Talsu novada muzeja speciāliste darbā ar sabiedrību

Foto: Dainis Kārkluvalks