Skip to main content

Brīvdienu māja “Kāpas”

Brīvdienu māja "Kāpas"

Brīvdienu māja – koka māja klusā vietā, starp mežu un blakus esošajām vietējo iedzīvotāju koka ēkām. Plašs pagalms, kur bērniem rotaļāties un sportot.
Vakara sarunas risiniet pie ugunskura, vai uz terases, malkojot vīnu. Viss nepieciešamais atpūtai – ugunskura vieta, grils, malkas krājumi, atpūtas krēsli. Jūsu mājdzīvieks pie mums jutīsies kā mājās (mēs ļoti mīlam un cienam suņus – ģimenes locekļus). Tikai 15 minūšu gājienā ir ciema veikaliņš un krodziņš, iespēja iegādāties kūpinātās zivis no vietējiem zvejniekiem. Medījumu cienītāji var iegādāties medījumu gaļas produktus pie blakus esošā mājražotāja “Wild`N`Free”. No jūnija beigām meža pārzinātāji var doties sēņot vai ogot.

Kempings “Melnsils”

Kempings / Viesu nams “Melnsils”.

“Melnsils” ir atpūtas vieta, kur baudīt mieru un klusumu pie pašas jūras un tuvāk dabai. Atpūtas komplekss atrodas pašā jūras krastā 5-10 metru attālumā no ūdens. Katrs tā numuriņš veidots balstoties uz vēsturisku notikumu un senatnīgās jūras tautas stāstiem. Namiņi izvietoti pašā jūras krastā ar panorāmas skatu uz jūru un Slīteres mežu ainavu. Melnsils ir vieta kuru iepazīt, iemīlēt un kur atgriezties vēl un vēl! Tā ir daļa no Slīteres dabas rezervāta, kas vietai piešķir īpašu auru.

Līdz 130 gultas vietām vasaras sezonā (Maijs-Septembris); līdz 70 gultas vietām ziemas sezonā (Oktobris – Aprīlis)

Kopā pieejamas 37 dažādas naktsmītnes – sākot no mazām mucu mājiņām, līdz plašām Brīvdienu mājām ar visām ērtībām.

Papildus pieejama pirts guļbūve pašā jūras krastā, kā arī pirtnieka pakalpojumi, divi karstie kubli relaksācijai pie jūras. Pieejama zivju kūpināšanas meistarklase un dažādas citas aktivitātes.

Kempingā iespējams nakšņot arī ar savu treileri. Tualete un vasaras duša atrodas kempinga teritorijā un ir pieejama visu diennakti. Siltā duša ir pieejama no plkst. 09.00 līdz plkst. 21.00.Brokastis, pusdienas, vakariņas vari sagatavot pats vai arī nobaudīt tās kempinga krodziņā. Tas ir atvērts no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.00. Vasaras sezonā treileru vietas ir nepieciešams rezervēt iepriekš.

Kempingā tiek piedāvātas arī dažādas aktivitātes: Velo braucieni, pārgājieni un ir arī SUP noma. Rotaļu laukumi bērniem, mini zoo apskate.

 

Trommeļa brīvdienu mājiņas – kempings

Piedāvājam omulīgas labiekārtotas brīvdienu mājiņas ar visām ērtībām, kāpu un priežu meža ielokā, pie Melnsils jūrmalas.

Tuvumā ūdenstilpne, kubls, aktīvā atpūta, piknika vieta, bērnu rotaļu laukums, pirts, galda spēles, mājdzīvniekiem draudzīgs, bet iepriekš ierašanos ar mājdzīvniekiem vēlams saskaņot.

Krogs “Melnsils”

Melnsila krogs

Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienkartes pamatvērtības apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm. Īpašs brokastu ēdienu piedāvājums un sezonai atbilstoši ēdieni. Te katrā kumosā ir jūtama dabas garša un klātbūtne.

Maltīšu pagatavošanai krogā tiek izmantoti vietējie produkti

Piedāvājam apkalpot arī lielas grupas – pieejama zāle banketiem līdz 50 personām, konferenču telpa.

Krogs “Melnsils” ir draudzīga vide bērniem, zīdaiņiem, pieejama personām ar kustību traucējumiem, mājdzīvniekiem draudzīga vieta.

Vasaras sezonā:Maijs – Oktobra sākums krogs atvērts katru dienu no pl.09:00-23:00

Ziemas sezonā: no oktobra līdz maijam, krogs atvērts katru nedēļas nogali – Piektdienās, no pl.12.00-23.00, Sestdienās, Svētdienās 09:00-23:00.

Wild’N’Free

Vietējie mājražotāji piedāvā iegādāties pašu gatavotu medījumu kulināriju.  Ir iespējams arī uz uz vietas nobaudīt sulīgus brieža gaļas burgerus, bet ne katru dienu. Iepriekš lūgums sazināties, zvanot mob. tālr.: 29128403.

Wild ‘N’Free Melnsilā piedāvā dažādus medījumu produktus, kurus varat ērti pagatavot paši mājās, uz grilla vai pie ugunskura. Produkciju iespējams arī piegādāt uz Rīgu vai arī citām vietām, iepriekš vienojoties.

Varam vienlaicīgi apkalpot līdz 20 cilvēkiem. Grupām līdz 8 cilvēkiem iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Wild ‘N’Free ir mājdzīvniekiem draudzīga vieta.