Skip to main content

Jaunumi

Lauku sēta "Bandenieki"

Lauku sēta “Bandenieki” gaida ciemos

Lauku sēta “Bandenieki” atrodas klusā meža ielokā, Talsu un Dundagas šosejas malā, tā ir vairāk kā 100 gadus sena apdzīvota vieta. Saimnieki viesiem piedāvā klusu atpūtu no ikdienas steigas un haosa. Šī ir lieliska vieta, kur doties, ja gribas klausīties putnu skaņās un ieelpot svaigu gaisu. “Bandeniekos” ir iespēja atpūsties pirtiņā gan arī brīvdienu mājā. […]


Lauku sēta “Bandenieki” atrodas klusā meža ielokā, Talsu un Dundagas šosejas malā, tā ir vairāk kā 100 gadus sena apdzīvota vieta.

Saimnieki viesiem piedāvā klusu atpūtu no ikdienas steigas un haosa. Šī ir lieliska vieta, kur doties, ja gribas klausīties putnu skaņās un ieelpot svaigu gaisu.

“Bandeniekos” ir iespēja atpūsties pirtiņā gan arī brīvdienu mājā.

“Bandeniekos” tiek piedāvāts relaksējošs un mierpilns atpūtas komplekts divām personām – izkarsēšanās pirtiņā un pēc tās relaksējoša un ārstnieciska gulēšana uz bišu gultām. Šī atpūta ļaus veltīt vairāk laika sev, radīs mieru un palīdzēs tikt galā ar nogurumu un uztraukumiem. Pie pirtiņas atrodas dīķis ar laipiņu, kur pēc pirts atveldzēties. Komplekta cena 60 €. Pie pirtiņas ir arī piknika vieta, tādēļ šo atpūtu var apvienot ar maltīti svaigā gaisā, jo mēdz teikt, ka svaigā gaisā ēst esot garšīgāk.
Vairāk par bišu gultu iedarbību uz cilvēka organismu var lasīt šeit: http://bitesbandeniekos.mozello.lv/pakalpojumi/bisu-gultas/

Brīvdienu māja atrodas lauku viensētā, blakus pie meža, kas ļauj jebkuram pabūt pie svaiga gaisa un patīkami klusas vides. Šeit ir lieliska iespēja relaksēties no darba rutīnas un ikdienas steigas.

Cena no 30.00 € līdz 150.00 €

Rezervācija ir iespējama šeit: http://www.booking.com/hotel/lv/svecu-darbnica-bandeniekos.lv.html

Pēc iepriekšējas vienošanās saimnieki vieisiem piedāvā arī izliet savu personīgo bišu vaska svecīt. Iespēja izbraukt ekstrēmā braucienā pa meža bezceļa taku ar krievu laiku automašīnu “Bobiku”. “Bandeniekos” pieejamas arī piknika vietas, kur baudīt skaistu laiku, meža skaņas un karstu, uz ugunskura vārītu zupu. Papildus šai atpūtai iespēja izmantot lielo pļavu dažādu aktivitāšu veikšana, uzspēlēt bumbu vai pārbaudīt savus spēkus diska golfa spēlēšanā.

Brauc ciemos!


„Bandenieki”, Valdgales pagasts, Talsu novads

+371 29129832

http://bitesbandeniekos.mozello.lv/

https://www.facebook.com/bitesbandeniekos/