Skip to main content

restaurants

Ēdināšanas busiņš Valdemārpilī Smuk` Gatavo piedāvā dabīgās limonādes, kas ir viegli gāzētas, dažādas garšas un sātīgu sāļo pankūku ar vistu, dārzeņiem un mērcīti

Kafejnīca SMUK` GATAVO

57.36760039395251, 22.607109168656162

Kafejnīca “Smuk Gatavo” atrodas ainaviskā Sasmakas ezera krastā, Valdemārpilī, kas ir jauna gastronomiskā konceptvieta, kur top ēdiens kā piedzīvojums, kur ielu kultūra un ierastā garšu pasaule saplūst ar dabas skaņas un krāsu niansēm. Vieta, kur ikdienā ir iespēja baudīt brīnišķīgu kafijas tasīti, kuras izcilais stāsts sākas Kuldīgas grauzdētavā kopā ar pašceptu smalkmaizīti vai pēc omes receptes ceptajā vafelē nobaudīt saldējumu. Katru dienu tiek ceptas neskaitāmas plānās gard-pankūkas, ko iespējams baudīt gan ar šokolādes krēmu, banāniem un tepat Valdemārpils dobēs lasītām zemenēm vai sāļo milz-pankūku ar sieru, salātiem un ilgi sautētu gaļu, ko var papildināt ar kraukšķīgiem un zeltainiem frī kartupeļiem.

Piedāvājums nav liels, tomēr pārdomāts līdz niansēm, papildu gardajiem ēdieniem iekļaujot dabīgās limonādes, kas būs piemērotas arī bērniem, līdz pat saldējuma kokteiļiem un sorbertam no vietējo uzņēmēju pašgatavotām sulām.

Ēdienkarte ikdienā tiek papildināta ar īpašajiem piedāvājumiem, lai arī tiem, kas vēlas apmeklēt kafejnīcu biežāk katru reizi būtu, ko jaunu izgaršot.

Kafejnīca strādā katru dienu* un saviem apmeklētājiem piedāvā ne tikai paēst uz vietas, bet arī pasūtīt ēdienu līdzņemšanai, kas ir lielisks piedāvājums, kad ārā laika apstākļi nav piemēroti vasarīgām peldēm vai atpūtai pie ezera.

Tomēr, kad vasarīgais laiks lutina, tad baudot ēdienus un dzērienus var arī nesteidzīgi palasīt kādu grāmatu, uzspēlēt galda spēli vai vienkārši atpūsties kādā no ērtajiem On lemon zviļņiem.

Kafejnīca atrodas vienā no skaistākajām un gleznainākajām vietām Valdemārpilī, kas katrā gadalaikā ir ar savu īpašo dabas ainavu, ko vienmēr gribas iemūžināt neskaitāmās fotogrāfijās.

Sasmakas ezera pludmale ir labiekārtota, kur ikviens var savu brīvdienu pavadīt peldoties, sauļojoties, sportojot, makšķerējot, braucot ar laivu vai izbaudot skaisto ainavu supojot.

Papildu ikdienas darbam tiek piedāvāta iespēja arī rezervēt galdiņus, svinēt svētkus, pasūtīt uzkodas vai īpašas maltītes. Piedalīties dažādās meistarklasēs, tējas ceremonijās, rīta rasā meditēt vai doties garšu ceļojumā īpašos vīna un uzkodu vakaros.

*Ņemot vērā nepastāvīgos laika apstākļus arī kafejnīcas darba laiki var tikt mainīti. Strādāsim ik dienu, kad laiciņš silts un saulains. Strādāsim pat tad, ja samācies, bet gana tīkams. Tikai tad, ja vējš pūš puķupodus pa gaisu, līst kā no dušas un foršai peldei gatavi vien “roņi” – tad gan mēs atpūtīsimies.


  • Ēdināšana
Pirmdiena12.00 - 20.00*
Otrdiena12.00 - 20.00*
Trešdiena12.00 - 20.00*
Ceturtdiena12.00 - 20.00*
Piektdiena12.00 - 20.00*
Sestdiena11.00 - 21.00*
Svētdiena11.00 - 20.00*