Skip to main content

Jaunumi

Kamparkalnā atgriežas velosacensības Vivus.lv MTB maratons

Šogad MTB velosacesnības Vivus.lv MTB Maratons atgriežas Talsu Kamparkalnā, kur solās aizraujošas 2 dienu sacensības ar Latvijas labākajiem MTB velobraucējiem! Sacensību starts tiks dots sestdien, 9. jūlijā, kad dalībnieki startēs ar intervālu startu grupiņās pa 5 dalībnieki, bet svētdien, 10.jūlijā, kopīgais starts. Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies “Veloprofs” maratona un “Latvijas Valsts […]


Šogad MTB velosacesnības Vivus.lv MTB Maratons atgriežas Talsu Kamparkalnā, kur solās aizraujošas 2 dienu sacensības ar Latvijas labākajiem MTB velobraucējiem! Sacensību starts tiks dots sestdien, 9. jūlijā, kad dalībnieki startēs ar intervālu startu grupiņās pa 5 dalībnieki, bet svētdien, 10.jūlijā, kopīgais starts.

Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies “Veloprofs” maratona un “Latvijas Valsts Meži” (LVM) pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes “Datex” pusaudžu distancē un paši mazākie aicināti piedalīties “Cido” bērnu braucienā. Lai pieteiktos sacensībām, sava dalība jāreģistrē www.mtb-maratons.lv mājaslapā, norādot sev izvēlēto distanci. Ar precīziem distanču garumiem var iepazīties mājaslapā.

Pagājušajā velo sacensību sezonā organizatori ieviesa jaunu sacensību formātu – dubultposms, kurā vienā no posmiem starts tiek dots ar intervālu metodi – ik pa 30 sekundēm startē 5 sacensību dalībnieki. Tāpēc arī šogad Talsos, pirmajā dienā dinamiskāka trase ap 20 km garumā pa Kamparkalna virsotnēm ar intervālu startu, savukārt otrajā dienā klasika – kopīgais starts.

9. jūlija starta laiki:

 • Plkst. 13.00 -13.15 Veloprofs maratona distances intervālu starts;
 • Plkst. 13.25 Dateks pusaudžu distance (kopīgais starts);
 • Plkst. 13.35-14.00 Latvijas Valsts meži pusmaratona distances intervālu starts;
 • Plkst. 14.30 Cido bērnu brauciens.

10. jūlija starta laiki:

 • Plkst. 10.00 Dateks pusaudžu distance;
 • Plkst. 10.15 Veloprofs maratona distances starts;
 • Plkst. 10.40 Cido bērnu brauciens;
 • Plkst. 11.20-11.35 Latvijas Valsts meži pusmaratona distances starts.

Sīkāk ar dienas kartību varēs iepazīties sacensību mājaslapā http://www.mtb-maratons.lv un pieteikšanās būs iespējama arī uz vietas.

Vivus.lv MTB Maratons ir “Normāls” kalnu divriteņu maratons Latvijas un Igaunijas mežos, kas piedāvā dalībniekiem iespēju būt dabā maratona vai pusmaratona distancēs jau 16 gadus. Šogad Vivus.lv MTB Maratons norisinās 7. posmos Latvijā.

Būsim atbildīgi viens pret otru un tiekamies Talsos 9.un 10.jūlijā!

Vivus.lv MTB Maratons 2022 gaidāmie posmi:

 • 9. un 10.jūlijs Talsi
 • 7. augusts Cēsīs
 • 10. septembrī Apē (MTB-100 un sezonas noslēgums)

Līga Nārvila