Skip to main content

Jaunumi

Dziedošais autobuss - Pēc zirga bučas Talsu paugurainē

Idejas ko darīt skolēnu brīvlaikā

Pavasara brīvlaikā aicinām ģimenes ar bērniem izzināt Talsu novadu! Šeit atradīsiet idejas brīvlaika aktivitātēm. Laumu atpūtas parka komanda aicina ģimenes ar bērniem braukt atpūsties pie sevis, pavadot laiku dabā, izstaigājot parka takas, kurās var uzzināt daudz ko jaunu par bitēm, putniem un augiem, aktīvi izkustēties Sporta takā un arī gūt sacensību garu, uzspēlējot disku golfu. […]


Pavasara brīvlaikā aicinām ģimenes ar bērniem izzināt Talsu novadu! Šeit atradīsiet idejas brīvlaika aktivitātēm.

Laumu atpūtas parka komanda aicina ģimenes ar bērniem braukt atpūsties pie sevis, pavadot laiku dabā, izstaigājot parka takas, kurās var uzzināt daudz ko jaunu par bitēm, putniem un augiem, aktīvi izkustēties Sporta takā un arī gūt sacensību garu, uzspēlējot disku golfu. Zvaniet vai rakstiet, lai pieteiktu savu atpūtu 28323915 – Raimonds, raimonds@laumas.lv

Kādā no brīvdienām dodieties spēlēt disku golfu Deviņkalnu disku golfa parkā. Deviņkalnu disku golfa trase atrodas gleznainā vietā iepretim Talsu vecpilsētai. Disku golfa spēle ir lieliska iespēja aktīvi atpūsties visai ģimenei.

Deviņkalnu disku golfa parks

Dundagas centrā ģimenēm ar bērniem, skolēniem un citiem interesentiem iespēja iepazīties ar eksotiskiem mājdzīvniekiem eksotisko dzīvnieku parkā, dodies apskatīt! Bērniem īpaši patiks iespēja dzīvnieciņus pabarot ar turpat uz vietas nopērkamu barību.

Skolēnu brīvlaikā apmeklējiet Rojas jūras un zvejniecības muzeja filiāli Kaltenes klubu. Šeit ir iespējams klausīties stāstos par Kaltenes vēsturi, kuģu būvi Kaltenes piekrastē. Iespējams apskatīt muzeja atvērto krājumu par zvejniecības un zivjapstrādes vēsturi šeit piekrastē. Bērniem būs interesanti darboties radošajā nodarbību telpā, spēlēt spēli par Kalteni un izzināt līča piekrastē notiekošās dabas norises. Kaltenes klubs atvērts no otrdienas līdz sestdienai, no pl.10.00-17.00

Skolēnu brīvlaikā apmeklē Kolkas Lībiešu saieta namu, kur var gūt ieskatu Ziemeļkurzemes lībiešu kultūrā, apskatīt interaktīvu pastāvīgu ekspozīciju par Kolku un tās iedzīvotājiem, kas arī bērniem aizraujošā veidā ļauj iepazīt lībiešu dzīvesveidu.

Apmeklē kinoteātri “Auseklis”

Arī Talsu Bērnu un jauniešu centrs ir parūpējies par aktivitātēm skolēnu brīvlaikā.

14., 16., un 18. martā Lībagu BLPC būs iespējams uzzināt par augiem, gleznot un izgatavot savu rokassprādzi! Nāc un piedalies!

Brīvlaikā ne tikai atpūties, bet arī iemācies ko jaunu. Ceļojošais Franču Makarūns skolas brīvlaikā piedāvā mazo dāmu meistarklasi figūrkūciņas gatavošanā. Meistarklase notiks 17.03., dalības maksa 25€, bērnu skaits ierobežots, piesakies laicīgi.