Skip to main content

Jaunumi

Fotoorientēšanās Talsu vārda dienā #mesesamtalsi

Fotoorientēšanās Talsu vārda dienā #mesesamtalsi

Atzīmējot Talsu vārda dienu – 790. gadskārtu kopš Talsu vārds minēts rakstos -, aicinām uz pastaigu pilsētā pēc senām fotogrāfijām! Atpazīsti deviņos vēsturiskos attēlos redzamās vietas pilsētā, nofotografē, kā tās izskatās šodien, un ielādē foto pie atbilstošā attēla līdz 17. janvārim. Reģistrētie pareizo atbilžu autori saņems dāvanā pilsētas karogu un 2021. gada kalendāru. Pareizos attēlus […]


Atzīmējot Talsu vārda dienu – 790. gadskārtu kopš Talsu vārds minēts rakstos -, aicinām uz pastaigu pilsētā pēc senām fotogrāfijām!

Atpazīsti deviņos vēsturiskos attēlos redzamās vietas pilsētā, nofotografē, kā tās izskatās šodien, un ielādē foto pie atbilstošā attēla līdz 17. janvārim. Reģistrētie pareizo atbilžu autori saņems dāvanā pilsētas karogu un 2021. gada kalendāru.

Pareizos attēlus iespējams augšupielādēt tiešsaistes anketā: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGxVe6Vnz2HoDPeuKzF4ehrVYcIYl2tWOlrY-fOfkirsf0Nw/viewform

Vai arī iesūtīt uz e-pastu: tic@talsi.lv.

Lūdzu, ņem vērā: attēlu dublikāti netiks ieskaitīti kā pareizi; aptuvenais maršruta garums – 5 km; konkursa dalībnieku pienākums ir ievērot valstī noteiktos ierobežojumus pandēmijas mazināšanai un ieturēt drošu attālumu no citiem. Ja uzdevumu veic brīvdienās ieplāno, ka savā mājsaimniecībā atgriezīsies līdz plkst. 22.00.

1. Talsi 1930. gadā. Kā te izskatās tagad?

2. Talsi 1940. gadā. Kā te izskatās tagad?

3. Talsi 1920-to gadu sākumā. Kā te izskatās tagad?

4. Talsi 1930-to gadu beigās. Kā te izskatās tagad?

5. Talsi 1900. gadā. Kā te izskatās tagad?

6. Talsi 1915. gadā. Kā te izskatās tagad?

7. Talsi 1900. gadā. Kā te izskatās tagad?

8. Talsi 1925. gadā. Kā te izskatās tagad?

9. Talsi ap 1905. gadu. Kā te izskatās tagad?

Sveicam Talsu vārda dienā!

#mesesamtalsi