Skip to main content

Jaunumi

Dabas takās atpūties droši un atbildīgi

Dabas aizsardzības pārvalde aicina dabas takās atpūsties droši un atbildīgi

Apmeklētāju skaits dabas objektos pandēmijas laikā ir pieaudzis, kā rezultātā populārākie dabas tūrisma objekti ir stipri noslogoti. Lai maksimāli mazinātu vīrusa izplatību un izslēgtu drūzmēšanās risku, kas var novest pie vairāku dabas taku slēgšanas, Dabas aizsardzības pārvalde aicina izvēlēties mazāk populārus maršrutus, kā arī visās dabas tūrisma takās, skatu torņos un platformās ievērot 2 metru […]


Apmeklētāju skaits dabas objektos pandēmijas laikā ir pieaudzis, kā rezultātā populārākie dabas tūrisma objekti ir stipri noslogoti. Lai maksimāli mazinātu vīrusa izplatību un izslēgtu drūzmēšanās risku, kas var novest pie vairāku dabas taku slēgšanas, Dabas aizsardzības pārvalde aicina izvēlēties mazāk populārus maršrutus, kā arī visās dabas tūrisma takās, skatu torņos un platformās ievērot 2 metru distanci.

Dodoties dabā lejupielādē savā mobilajā telefonā lietotni “Dabas Tūrisms”

Dabas aizsardzības pārvaldes mobilā lietotne “Dabas Tūrisms” sniedz iespēju ērti plānot atpūtu dabā un izvēlēties piemērotus maršrutus. Tajā  ir vairāk nekā 400 dažādu dabas tūrisma galamērķu – gan dabas takas, gan skatu vietas, torņi, visā Latvijas teritorijā.

Mobilo lietotni “Dabas Tūrisms” var lejupielādēt:

Google Play

Apple Store App

Informācija:

https://www.daba.gov.lv/