Skip to main content

Jaunumi

Dziedošais autobuss - Izkusties Abavas senlejā

Atzīmēsim ģimenes dienu Talsu novadā

15. maijā atzīmēsim Starptautisko Ģimenes dienu. Šī ir reize kad īpašu uzmanību veltīt pašiem tuvākajiem, pavadot dienu kopā. Tāpēc esam apkopojuši idejas un aktivitātes, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē, lai Tu ar saviem mīļajiem varētu interesanti pavadīt laiku kopā. Talsu pilsētā Pie Talsu Tautas nama no plkst. 11.00 līdz 15.00 baudi svētku atmosfēru. Nofotografējies kopā […]


15. maijā atzīmēsim Starptautisko Ģimenes dienu. Šī ir reize kad īpašu uzmanību veltīt pašiem tuvākajiem, pavadot dienu kopā. Tāpēc esam apkopojuši idejas un aktivitātes, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē, lai Tu ar saviem mīļajiem varētu interesanti pavadīt laiku kopā.

Talsu pilsētā

Pie Talsu Tautas nama no plkst. 11.00 līdz 15.00 baudi svētku atmosfēru. Nofotografējies kopā ar ģimeni pie fotobūdiņas un saņemt foto tūlīt. Satiec pasaku tēlus – Vinniju Pūku un viņa draugus Sivēnu un Tīģerīti, kuri pastaigāsies pie Talsu Tautas nama un Talsu ezera promenādē, lai iepriecinātu pašus mazākos talsiniekus. Stipriem Talsiem stipras ģimenes!

Citāda Muzeju nakts Talsu novada muzejā

15. maijā no plkst. 19.00 līdz 23.00 uz muzeja Izstāžu zāles sienas būs skatāms video „Virtuāla pastaiga pa muzeju”. Tā kā apmeklētājiem muzeja durvis ir slēgtas, piedāvāsim tā telpās ieskatīties ar video palīdzību. Redzēsiet kases telpas pārvērtības, šobrīd eksponētās izstādes un uzzināsiet, kādas pārvērtības gaida bijušo „Klaunu muzeja” mājvietu. Parādīsim arī tādas vietas, kuras parasti apmeklētāji neredz, piemēram, darba kabinetus un krājuma glabātuves.

Ģimenes aicinātas piedalīties ZZ Čempionāta lielajā finālā arī Talsu apkārtnē

15. maijā norisināsies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausa lielais fināls, un viena no desmit fināla norises vietām būs Talsi un apkārtne. Ģimenēm būs iespēja doties vienas dienas piedzīvojumā, orientēties, meklēt kontrolpunktus un visiem kopā pildīt dažādus radošus uzdevumus. Starp visiem dalībniekiem, kas piedalījušies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausā, tiks izlozēta arī galvenā balva – 2000 eiro kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem.

ZZ Čempionāts

Kopā ar ģimeni piedalies maija velo izaicinājumā

Līdz pat maija beigām aicinām Tevi doties vieglā, pavasarīgā, 17 km garā izbraucienā uz Pastendi! Maija velo izaicinājumā Tev jānofotografē fon Hānu dzimtas kapliča, kad saglabā maršrutu aplikācijā Strava pievieno attēlu!

Uzmanīgi seko drošības norādēm, jo jāšķērso 3 šauri tiltiņi. Baudi muižas seno elpu un padari savu izbraucienu interesantāku mēģinot atrast 2 senus spēkratus – Zaporožec.

Talsu velo izaicinājums maijā

Tiņģeres muiža

15. maijā Tiņģeres muižas parkā no plkst. 21.00 – 23.00 pastaigu taka “Pavasara maldugunis”.

Stendes pilsēta

15. maijā piedalies Ģimenes dienas foto orientēšanās spēlē Stendes pilsētā.

Balgalē

15. maijā no plkst. 10.00 – 19.00 par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai, piedalies sportiskā aktivitātē – “FOTO orientēšanās – cik labi Tava ģimene pazīst Dursupi?” Izaicini sevi un savu ģimeni, veiklākie tiks pie balviņām! Piesaki savu ģimeni rakstot – 27483968 un tiks nosūtītas precīzas norādes!

Fotosesija ābeļziedos lauku saimniecībā Kurzemnieki

Esam sagaidījuši siltu laiku un ābeles sāk mosties no ziemas – izplaukušas lapiņas un pavisam drīz gaidāmi pirmie ziedi! Tieši tāpēc, šogad Jums ir iespēja tikt pie skaistām bildēm ābeļdārzā!

Sīkāka informācija zvanot +371 20121705

Pārgājiens ” Meža elpa” Rezidence Kurzeme apkārtnē kopā ar Kalvis Kalnins

Kopīgi vienojoties par pārgājiena dienu un laiku, Jums ir iespēja doties aktīvā un aizraujošā pārgājienā.

Piesaki savu dalību ( 2 līdz 10 personas ). Tel. 27506721

KUR PAĒST TALSU NOVADĀ

Kafejnīca Pannas