Skip to main content

Jaunumi

"Lauku ceļotājs" aicina uz pasākumu "Atvērtās dienas laukos 2020"!

“Lauku ceļotājs” aicina uz pasākumu “Atvērtās dienas laukos 2020”!

“Atvērtās dienas laukos” ir lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu organizējam vasarā, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. ► Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no […]


“Atvērtās dienas laukos” ir lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu organizējam vasarā, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos.

► Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Apmeklētājiem Latvijā būs atvērtas vairākas lauku saimniecības, katra saimniecība viesus gaidīs ar savu īpašo piedāvājumu.

►  “Atvērtajās dienās laukos” piedalās naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā “Pasākuma dalībnieki” vai “Karte”.

Kāpēc doties uz laukiem Atvērtajās dienās?

  • Pirmkārt, pasākuma dienās saimnieki piedāvā atlaides, īpaši sagatavotas programmas. Pasākuma ietvaros saimniecības pie sevis rīko izzinošas ekskursijas, koncertus, spēles un rotaļas, gardumu degustācijas, tirgošanos par izdevīgākām cenām, kā arī draudzīgākas cenas saviem produktiem un pakalpojumiem. 
  • Otrkārt, tā ir unikāla iespēja paviesoties pie tādiem saimniekiem, kas ikdienā vairāk laika velta ražošanai vai arī ir sastopami ar savu produkciju tirdziņos, taču šoreiz būs mājās un gaidīs jūs – savus ciemiņus.
  • Treškārt, nevienā citā reizē tik daudz dažādu saimniecību nebūs atvērtas viesiem vienlaicīgi – tāpēc šī ir laba iespēja doties ceļojumā ar daudziem interesantiem apmeklējumiem.


Padoms ceļotājiem! Aicinām savu apmeklējumu iepriekš saskaņot ar saimniekiem, lai viņi var ieplānot jūsu uzņemšanu. Saimnieku kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās “Pasākuma dalībnieki” vai “Karte”, atverot konkrētās saimniecības Atvērto dienu piedāvājumu. Apmeklējot saimniecības noderēs skaidra nauda.

Vēlam visiem pasākuma apmeklētājiem izdevušās brīvdienas un aizraujošu laiku laukos!

Akcijas dalībnieki Talsu novadā:

Zemnieku saimniecība “Cukuriņi”
22.-23.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Ražas svētki
Saimniecība “Cukuriņi” nodarbojas ar smiltsērkšķu audzēšanu un to pārstrādi.

“Atvērtās dienas laukos 2020” laikā smiltsēkšķu produkcijas degustācija ar 50% atlaidi.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Kurzemnieki

22.-23.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Dzīve “Kurzemniekos”

“Atvērtās dienas laukos 2020” piedāvājums:

  • saimniecība atvērta apmeklētājiem – produkcijas degustācija un iepazīšanās ar saimniecību (bez maksas)
  • 22. un 23. augustā plkst. 11:00 iespēja doties 1-1,5 h garā bezmaksas pārgājienā pa Talsu pauguraines taciņām – varēs iepazīt Talsu pauguraines meža daudzveidību un baudīt Sirds un Sapņu ezeru valdzinājumu.

Vēlams iepriekš pieteikties!

Mini zoo “Rančo”

22.-23.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Iepazīsti mini zoo iemītnieku dzīvi!

Mini zoo “Rančo” sastopami ķenguri, lamas, ēzeļi, baibaki, savvaļas zirgi, poniji, pundurkaziņas, “runājošais” āzis, aitas, pundurtruši, angoras trusis, sauszemes bruņurupucis, dažādas dekoratīvo putnu šķirnes, tītari, dekoratīvie baloži, fazāni.

“Atvērtās dienas laukos 2020” ietvaros mini zoo dzīvnieku apskatei piedāvā bezmaksas gida pakalpojumus.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Vīna darītava “Vējkalnietis”

22.-23.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Ar vīna glāzi Dienliliju dārzā

“Atvērtās dienas laukos 2020” ietvaros grupām (lielākām par 5 cilv.):

  • 3 vīnu degustācija 1 EUR / pers.,
  • 5 vīnu degustācija 2 EUR / pers.,
  • 7 vīnu degustācija 3 EUR / pers.,
  • uzkodas – 3 Talsu sieru plate 1 EUR / pers.,
  • dārza apskate bez maksas.

Individuāliem apmeklētājiem dzērienu degustācija bez maksas.

Grupām obligāti jāpiesakās iepriekš.

Zemnieku saimniecība “Bērzi”

22.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Kazas ikdiena laukos

Piedalās tikai 22. augustā!

“Atvērto dienu” laikā 22. augustā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt pasaulē un Latvijā audzēto šķirņu kazu fotogaleriju bez maksas. Īpaša fotogalerija par Latvijā apdraudēto šķirni – Latvijas vietējā vecā tipa šķirnes kaza -, kas iekļauta īpašā Eiropā atzītā “Saglabāšanas programmā”.

Būs iespēja iegādāties produktus no Latvijā audzētām kazām.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

PIESAULE

22.-23.08.2020 Atvērtās dienas laukos 2020 – Mīti un fakti par lielogu dzērveni – dižbrūkleni

“Atvērto dienu” laikā – ekskursijas gida pavadībā ar dzērveņu audzētavas apskati un degustācijām. Maksa – 3 EUR / pers.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!