Skip to main content

Jaunumi

Apmeklē pasākumus Talsu novadā no 3. – 4. jūnijam

3. jūnijs Tikšanās ar komponistu Raimondu Tigulu. Piedāvājam iesākt silto vasaras vakaru sezonu ar kultūrizglītojošu pasākumu, kura laikā tiksimies ar komponistu Raimondu Tigulu. Vēlāk būs iespēja doties naksnīgā pastaigā „Tuneļa vīzija”. Plkst. 20.00 Pie Talsu novada muzeja Nakts pastaiga “Tuneļa vīzija” Dodies citādā pastaigā un noslēdz piektdienas vakaru ar “ķirsīti”/”odziņu”. Līdzi nepieciešams lukturītis un spēka […]


3. jūnijs

Tikšanās ar komponistu Raimondu Tigulu.

Piedāvājam iesākt silto vasaras vakaru sezonu ar kultūrizglītojošu pasākumu, kura laikā tiksimies ar komponistu Raimondu Tigulu. Vēlāk būs iespēja doties naksnīgā pastaigā „Tuneļa vīzija”.

Plkst. 20.00 Pie Talsu novada muzeja

Nakts pastaiga “Tuneļa vīzija”

Dodies citādā pastaigā un noslēdz piektdienas vakaru ar “ķirsīti”/”odziņu”. Līdzi nepieciešams lukturītis un spēka dzēriens pēc patikas. Pastaigas garums ap 3 km.

Plkst. 22.00 no Talsu novada muzeja

4. jūnijs

Komponists Raimonds Tiguls aicina uz brīvdabas koncertu “Tiguļkalns”

Talsos jau vienpadsmito reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas koncerts “Tiguļkalns”, kur komponists katru gadu augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem kopā aicina savus mūzikas draugus un domubiedrus, radot īpašu sajūtu vakaru ikvienam koncerta apmeklētājam.

No plkst. 20.00, Tiguļkalnā

Atvērtās dienas laukos

Pasākuma dienā saimnieki piedāvā īpaši sagatavotas programmas un atlaides saviem ražojumiem un pakalpojumiem. Plašajā piedāvājumā ir gardumu degustācijas, saimnieku vadītas ekskursijas un stāsti par savu uzņēmumu un saimniekošanu, meistarklases, radošās darbnīcas, mājdzīvnieku skatīšana un mīļošana, pārgājieni, laivošana, makšķerēšana, izjādes, spēles, rotaļas, tirgošanās, pikniki, un tā tālāk. 

4. jūnijā Talsu novada saimniecībās, muižās u.c., Talsu novada piedāvājums šeit

Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienās aicina meklēt dārgumus

Dabas aizsardzības pārvalde (Pārvalde) sadarbībā ar Dundagas Tūrisma informācijas centru un vietējiem uzņēmējiem 4. un 5. jūnijā interesentus ielūdz uz jauna formāta Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienām ar saukli “Dārgumus meklējot”. Dārgumus varēs meklēt 46 punktos, kuros būs jāatmin mīkla vai jāizpilda uzdevums. 10 čaklākos mīklu un uzdevumu risinātājus gaidīs pārsteiguma balvas.

4., 5., jūnijs, Slīteres Nacionālais parks

Slīteres ceļotāju dienas

Talsu novada velodiena – Slīteres veloaplis

Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienu ietvaros dodies velobraucienā Slīteres veloaplis. kopā ar vides gidi Guntu Abaju. Jūs sagaida dižjūras lībiešu ciemi un Slīteres nacionālā parka dabas daudzveidība, ko iespējams sajust un apjaust, dodoties velo izbraukumā. Kolkas rags, piekrastes mežainās kāpas, senie zvejniekciemi, kūpinātas zivis un vietējās saimnieces cepts sklandrausis – tas viss 50km garā braucienā. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās zvanot vai rakstot uz tālruņa nummuru 29172814.

Plkst. 10.00 no Kolkas pagasta pārvaldes

Citi notikumi

3. jūnijs

Velo diena Strazdē

Plkst. 12.00 esi aicināts uz velodienu Strazdē, tikšanās pie Strazdes muižas.

Klaviermūzikas vasaras ieskaņas koncerts

Privātās Interešu izglītības iestādes „Dziesmu skola” jaunie pianisti un klavierspēles pedagoģe Dace Zaure aicina uz vasaras ieskaņas koncertu Talsu novada muzejā, piektdien, 3. jūnijā, plkst. 18.00.

Ballējam, neguļam Dupurkalnā

Plkst. 22.00 esi aicināts uz Valdemārpils Dupurkalna estrādi, kur par atmosfēru rūpēsies DJ GLO.

Ventspils blūmīzeristi Virbos

Plkst. 19.00 laukumā pie Virbu kultūras nama ar lustīgu muzicēšanu iepriecinās “Ventspils blūmīzeristi”.

4. jūnijs

Vasaras sezonas atklāšanas sacensības

No plkst. 11.00 Vasaras sezonas atklāšana Pļavu ezera sporta bāzē.

Svētki bērniem Mērsragā

Mērsraga brīvdabas estrādē “Jēgerleja” no plkst. 12.00 svētki bērniem – sportiskas aktivitātes un muzikāli teatrāls sveiciens.

Fotoizstādes „Piedzimis piederīgs?” atklāšana

Plkst. 13.00 Talsu Tautas namā fotoizstādes “Piedzimis piederīgs?” atklāšana.

Muzikāls notikums „Kas būs vasarā?”

Plkst. 13.00 Anču birzī, Vandzenē muzikāls notikums “Kas būs vasarā”.

Tikšanās ar mākslinieci Ievu Maurīti

4. jūnijā  pulksten 16.00 Talsu novada muzejā tikšanās ar mākslinieci Ievu Maurīti. No 26. maija līdz 26. jūnijam Talsu novada muzeja abās ēkās būs skatāma Ievas Maurītes personālizstāde Miers ar (…).

Vasaras sezonas atklāšana ar DJ Glo Stendē

Plkst. 22.00 vasaras sezonas atklāšana Stendes pilsētas estrādē kopā ar DJ GLO

5. jūnijs

Leļļu izrāde „Zivs cepure”

Plkst. 12.00 Kolkas Tautas namā leļļu izrāde “Zivs cepure”.

Grupas „Bermudu Divstūris” jaunā albuma „Vidēji Glīts” prezentācijas koncerts

Grupa „Bermudu Divstūris” aicina uz jaunā albuma „Vidēji Glīts” prezentācijas koncertu Rojas brīvdabas estrādē – 5. jūnijā plkst. 19.00!