Skip to main content

Jaunumi

Gulbju ezers

Apkārt Gulbju ezeram

Siltās vasaras dienas tā vien mudina doties piedzīvojumos kopā ar ģimeni. Tūrisma centrs Spāre ir lieliska vieta, kur doties brīvdienās, lai baudītu dabu. Šeit vari doties nesteidzīgā 8km garā pastaigā apkārt Gulbju ezeram. Taka ir viegli izejama un ved cauri priežu mežam, bet vēlāk skatam paveras ziedošas pļavas un lapu koku mežs. Pa ceļam iespējams […]


Siltās vasaras dienas tā vien mudina doties piedzīvojumos kopā ar ģimeni. Tūrisma centrs Spāre ir lieliska vieta, kur doties brīvdienās, lai baudītu dabu.

Šeit vari doties nesteidzīgā 8km garā pastaigā apkārt Gulbju ezeram. Taka ir viegli izejama un ved cauri priežu mežam, bet vēlāk skatam paveras ziedošas pļavas un lapu koku mežs. Pa ceļam iespējams redzēt dažādus augus un dzīvniekus, vēlāk rudenī varēsi baudīt meža ogas.

Tūrisma centrā Spāre ģimenes var doties izbraucienā ar velosipēdiem, mežā ierīkotas velotakas un pieejama velosipēdu noma, dažādas izklaides uz ūdens: laivu noma, ūdens velosipēdu un SUP dēļu noma. Bērniem līdz 16 gadu vecumam makšķerēšana ir bez papildu maksas.

LVM atpūtas un tūrisma centrā “Spāre” atpūtniekus gaida gan vienstāva, gan divstāvu ērtas viesu mājas, kurās ir TV, WC, duša. Ir labiekārtoti vienvietīgi un divvietīgi numuri.