Skip to main content

Jaunumi

22.-24.jūlijs – Nedēļas nogale Talsu novadā

Šī nedēļas nogale sola bagātīgus notikumus un aicina baudīt sauli, ļauties mākslai, mūzikai un doties aktivitātēs brīvā dabā! Līdz pat 23.jūlijam turpinām svinēt Balgales pagasta svētkus: 21.jūlijā 19.00 no Balgales SBLPC sāksies piedzīvojumu pārgājiens uz “Perkonzirgiem.” Līdzi nepieciešams paņemt: cepamdesiņas un kārumu piknikam, ūdeni, cepuri un lukturīti. Mugurā velkam ērtu apģērbu un apavus. Atgriezīsimies ar […]


Šī nedēļas nogale sola bagātīgus notikumus un aicina baudīt sauli, ļauties mākslai, mūzikai un doties aktivitātēs brīvā dabā!

Līdz pat 23.jūlijam turpinām svinēt Balgales pagasta svētkus:

21.jūlijā 19.00 no Balgales SBLPC sāksies piedzīvojumu pārgājiens uz “Perkonzirgiem.” Līdzi nepieciešams paņemt: cepamdesiņas un kārumu piknikam, ūdeni, cepuri un lukturīti. Mugurā velkam ērtu apģērbu un apavus. Atgriezīsimies ar tumsas iestāšanos.

22.jūlijā plkst.21:00 aicinam uz maģisku tikšanos kempingā “Pērkonzirgi”, kur sagaidīs spēcinošs un uzlādējošs uguns rituals Ivitas Kalnozolas- Kelseres vadībā. Vietu skaits ierobežots, zvaniet pa tālruni 22148536, lai pieteiktos un uzzinātu vairāk informācijas par vakara norisi un sagatavošanos!

23.jūlijā no plkst. 6:00 līdz plkst. 21:00 pārbaudi savu fizisko sagatavotību, veiklību, atjautību un humora izjūtu Balgales sporta svētkos.

23.jūlijā pllst.11:30 Dursupes dzirnāvās norisināsies Mākslas plenērs mākslinieces Katrīnas Vīnertes vadībā. Jebkurš no mums var būt mākslinieks, izmēģini arī Tu! Palikušas dažas brīvas vietas. Piesakies zvanot pa tālruni 22148536.

23.jūlijā plkst.22:00 laukumā pie Balgales BLPC akustiskais koncerts “Mana mīļākā dziesma”, kur varēs klausīties un dziedāt līdz pasaulē populāriem hitiem mūsu novada talantīgo mūziķu izpildījumā.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/balgales.sblpc

22.jūlijā plkst. 19:00 Rojas brīvdabas estrādē apmeklē vērienīgāko muzikālo iestudējumu bērniem un jauniešiem , kas tapis pēdējo gadu laikā – rokoperu “Mauglis”. Vairāk informācijas: https://talsunovads.lv/notikumi/rokopera-mauglis/

22.jūlijā plkst. 22:00 dejas kopā ar DJ Ieva kultūrvietā Kurte, Talsos

23.jūlijā plkst.10:00 uzspēlē pludmales volejbolu Dundagas atklātajā turnīrā mazās skolas sporta stadionā. Piesakies pa tālruni 28329390.

23.jūlijā apmeklē Dundagas lepnumu – Dundagas sklandraušu festivālu. Plānojiet laiku, lai ciemotos Dundagas Ev. luteriskajā baznīcā, Dundagas pilī un tās apkārtnē. Viss, kas notiks, būs sklandraušu starojumā un tā ēnā. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/dundagaspils/

23. jūlijā plkst. 12.00 ērģelnieces Ilzes Reines un solistes Jolantas Strikaites – Lapiņas koncerts «Lai tāpēc šodien torņi skan» Dundagas Ev. luteriskajā baznīcā.

23.jūlijā plkst. 11:00 Dundagas pils dārzā Krājumu medības kopā ar Kubalu skolas muzeja, Rojas zvejniecības muzeja un Talsu novada muzeja speciālistiem.

23.jūlijā plkst.21:00 Dundagas pils parka estrādē dārdēs «Pērkons». «Pērkonam» ir tikai daži ar gastronomiju attāli saistīti skaņdarbi, bet tas nav svarīgi. Kāpēc? Jo sklandrausis ir svētki un arī «Pērkona» koncerts būs tāds. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/dundagaspils/

22.jūlijā plkst. 17:00 puķu podu ietvaru meistarklase Talsos ! HookedbyMonta mezglotavā Talsos, Lielā ielā 33, nu, tur kur šāds mājas numurs un puķu poda ietvars pie durvīm. Piesakies iepriekš – rakstot https://www.facebook.com/hookedbymonta vai zvanot uz 26789493. Meistarklases ilgums ap 2 stundām.

23.jūlijā plkst. 12:30 Pastendes Brīvā laika pavadīšasnas centra Radošajā terasē notiks Jauniešu sadraudzības diena.

23.jūlijā no plkst.19:00 Filmu vakars režisores Ievas Ozoliņas dokumentālā filma “Mana māte valsts” un tikšanās ar filmas autori Lībiešu Tautas namā, Mazirbē.

23.jūlijā plkst.20:00 Talsu Tautas nama Radošajā sētā aicinām uz brīnišķīgu koncertu, kurā šarmantā mūziķe Linda Leen tandēmā ar lielisko ģitāristu un komponistu Rihardu Lībieti sniegs saviem klausītājiem neaizmirstamu un aizraujošu muzikālu piedzīvojumu. Vairāk informācijas: www.tautasnams.lv

24.jūlijā no plkst. 10:00 Pļavu sporta un atpūtas bāzē norisināsies “PĻAVU KAUSS 2022” pludmales volejbola 4. posms. Pieteikšanās pa tālruni 28385008

24.jūlijā no plkst.11:00 līdz 18:00 Stendes estrādē atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm “KIDS WONDERLAND”. Vairāk informācijas: https://talsunovads.lv/notikumi/atputas-festivals-berniem-un-gimenem/